Програма за сезон 2018

ПРОГРАМА

Домакин Гост Т. дом. Т. гост Дата Град Зала Час Мач
Светкавица СБКВихър 2002 ССНЦ68692018-10-14РусеДунав09:00-10:30 1758
Чардафон ОБКДоростол СБК48542018-10-14РусеДунав11:00-13:00 1692
Дунав - Русе ССКБСветкавица СБК59192018-10-14РусеДунав12:00-13:30 1759
Вихър 2002 ССНЦЧардафон ОБК34742018-10-14РусеДунав14:00-16:00 1693
Черно море Одесос СЖБКДунав - Русе ССКБ54742018-10-14РусеДунав15:00-16:30 1760
Доростол СБКВихър 2002 ССНЦ59372018-11-04Търговище Д. Стефанов09:00-10:30 1761
Дунав - Русе ССКБЧардафон ОБК48312018-11-04ТърговищеД. Стефанов11:00-12:30 1699
Вихър 2002 ССНЦЧерно море Одесос СЖБК40922018-11-04Търговище Д. Стефанов12:00-13:30 1762
Доростол СБКДунав - Русе ССКБ46652018-11-04Търговище Д. Стефанов15:00-16:30 1763
Светкавица СБКЧерно море Одесос СЖБК39592018-11-04Търговище Д. Стефанов16:30-18:00 1764
Доростол СБКЧерно море Одесос СЖБК52752018-11-25ВарнаХристо Борисов09:30-11:00 1765
Чардафон ОБКСветкавица СБК54292018-11-25ВарнаХристо Борисов11:00-12:30 1766
Дунав - Русе ССКБВихър 2002 ССНЦ82352018-11-25ВарнаХристо Борисов12:30-14:00 1767
Черно море Одесос СЖБКЧардафон ОБК71482018-11-25ВарнаХристо Борисов14:00-15:30 1768
Светкавица СБКДоростол СБК43702018-11-25ВарнаХристо Борисов15:30-17:00 1769
Светкавица СБКВихър 2002 ССНЦ62462019-02-27ТърговищеД. Стефанов09:00-10:30 1884
Вихър 2002 ССНЦЧардафон ОБК30752019-02-27ТърговищеД. Стефанов12:00-13:30 1885
Чардафон ОБКСветкавица СБК62422019-02-27ТърговищеД. Стефанов15:00-16:30 1886
Чардафон ОБКСветкавица СБК79352019-03-17ГабровоОрловец09:00-10:30 1887
Светкавица СБКВихър 2002 ССНЦ68502019-03-17ГабровоОрловец12:00-13:30 1888
Вихър 2002 ССНЦЧардафон ОБК21772019-03-17ГабровоОрловец15:00-16:30 1889
Рилски спортист СНЦБКЧардафон ОБК65292019-05-18СамоковАрена Самоков10:00-12:00 1916
Шампион 2006 ССКБалкан СБК49412019-05-18СамоковАрена Самоков12:00-14:00 1917
Чардафон ОБКШампион 2006 ССК38492019-05-18СамоковАрена Самоков16:00-18:00 1918
Балкан СБКЧардафон ОБК62592019-05-19СамоковАрена Самоков10:00-12:00 1919
Рилски спортист СНЦБКШампион 2006 ССК002019-05-19СамоковАрена Самоков12:00-14:00 1920

КЛАСИРАНЕ В ШАМПИОНАТА ОБЩО

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон-Орловец СБК1260667454013418
Чардафон ОБК1260667454013418
Светкавица СБК9207405548-14311
Дунав - Русе ССКБ550032818514310
Вихър 2002 ССНЦ9108362657-29510
Черно море Одесос СЖБК5401351253989
Доростол СБК5302281268138
Шампион 2006 ССК22009879194
Балкан СБК2101103108-53
Рилски спортист СНЦБК11006529362

    Класиране турнир № 383 - Кадетки, Добруджа-Мизия, първи кръг

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Дунав - Русе ССКБ220013373604
    Чардафон ОБК210112288343
    Чардафон-Орловец СБК210112288343
    Вихър 2002 ССНЦ2101103142-393
    Доростол СБК1100544862
    Светкавица СБК200287128-412
    Черно море Одесос СЖБК10015474-201

    Класиране турнир № 384 - Кадетки Добруджа-Мизия, втори кръг

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Черно море Одесос СЖБК2200146100464
    Доростол СБК210112211843
    Чардафон ОБК210110210023
    Чардафон-Орловец СБК210110210023
    Дунав - Русе ССКБ11008235472
    Светкавица СБК200272124-522
    Вихър 2002 ССНЦ10013582-471

Класиране турнир № 386 - Кадетки Добруджа-Мизия - трети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Черно море Одесос СЖБК220015179724
Дунав - Русе ССКБ220011377364
Доростол СБК210110510233
Вихър 2002 ССНЦ200277151-742
Чардафон-Орловец СБК10013148-171
Чардафон ОБК10013148-171
Светкавица СБК10013959-201

Класиране турнир № 429 - Кадетки 2018-2019 - Добружда-Мизия; 2003-2004 - 4-6-то място, първи кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон-Орловец СБК220013772654
Чардафон ОБК220013772654
Светкавица СБК2101104108-43
Вихър 2002 ССНЦ200276137-612

Класиране турнир № 430 - Кадетки 2018-2019 - Добружда-Мизия; 2003-2004 - 4-6-то място, втори кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон-Орловец СБК2200156561004
Чардафон ОБК2200156561004
Светкавица СБК2101103129-263
Вихър 2002 ССНЦ200271145-742

Класиране турнир № 434 - Квалификационен турнир кадетки - Самоков

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Шампион 2006 ССК22009879194
Балкан СБК2101103108-53
Чардафон-Орловец СБК3003126176-503
Чардафон ОБК3003126176-503
Рилски спортист СНЦБК11006529362