Чардафон, Мъже, сезон 2023
Състав
-
Александър Валентинов Христов
Рождена дата: 25-10-2004
Ръст: 180
Тегло: 82
Позиция: 2
Съст. карта: 20151541
-
Андреан Николаев Деков
Рождена дата: 12-01-2004
Ръст: 197
Тегло: 77
Позиция: 5
Съст. карта: 20182223
-
Боримир Николаев Алексиев
Рождена дата: 29-10-2004
Ръст: 194
Тегло: 78
Позиция: 3
Съст. карта: 20151547
-
Валери Станиславов Пейков
Рождена дата: 26-06-2002
Ръст: 178
Тегло: 72
Позиция: 1
Съст. карта: 20151313
-
Виктор Димитров Ангелов
Рождена дата: 29-04-2003
Ръст: 180
Тегло: 73
Позиция: 2
Съст. карта: 20151539
-
Димитър Алексиев Тодоров
Рождена дата: 12-03-2001
Ръст: 185
Тегло: 79
Позиция: 2
Съст. карта: 20105646
-
Димитър Андреев Андреев
Рождена дата: 17-08-2001
Ръст: 197
Тегло: 85
Позиция: 5
Съст. карта: 20151314
-
Иван Стефанов Монев
Рождена дата: 21-12-2001
Ръст: 188
Тегло: 84
Позиция: 4
Съст. карта: 20151082
-
Красимир Ивалинов Александров
Рождена дата: 19-12-2003
Ръст: 196
Тегло: 78
Позиция: 4
Съст. карта: 20180142
-
Крум Людмил Ахилей
Рождена дата: 02-03-2002
Ръст: 178
Тегло: 68
Позиция: 1
Съст. карта: 20116152
-
Мартин Николаев Миланов
Рождена дата: 06-03-2004
Ръст: 199
Тегло: 82
Позиция: 4
Съст. карта: 20151315
-
Росен Иванов Йорданов
Рождена дата: 07-02-2000
Ръст: 184
Тегло: 75
Позиция: 1
Съст. карта: 20105939
-
Христо Ивайлов Саркизов
Рождена дата: 06-01-2004
Ръст: 180
Тегло: 69
Позиция: 2
Съст. карта: 20162028
-
Цветомир Любенов Минев
Рождена дата: 12-04-2001
Ръст: 183
Тегло: 79
Позиция: 1
Съст. карта: 20105649
Шумен - Чардафон 0:0
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Черно море Тича - Чардафон 0:0
Момчета до 13 години
Силистра, зала "Дръстър"
Чардафон - Доростол 45:78
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Шумен - Чардафон 27:86
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Чардафон - Алеко-Свищов 83:61
Мъже
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Чардафон - Шампион 0:0
Момчета 10
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Локомотив - Чардафон 0:0
Момчета 10
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Спартак - Чардафон 30:61
Момчета 14
Велико Търново, зала "Ивайло"
Чардафон - Дунав 2007 84:56
Момчета 14
Велико Търново, зала "Ивайло"
Дунав-2007 - Чардафон 0:0
Момчета 12
Плевен, зала "Балканстрой"