Чардафон 1, Юноши до 19 години, сезон 2023
Състав
-
Александър Валентинов Христов
Рождена дата: 25-10-2004
Ръст: 180
Тегло: 72
Позиция: 4
Съст. карта: 20151541
-
Александър Иванов Стефанов
Рождена дата: 07-02-2005
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20152149
-
Андон Ангелов Вретенаров
Рождена дата: 27-06-2005
Ръст: 178
Тегло: 80
Позиция: 3
Съст. карта: 20152159
-
Анимир Тихомиров Георгиев
Рождена дата: 25-07-2003
Ръст: 189
Тегло: 79
Позиция: 4
Съст. карта: 20151538
-
Борис Светлинов Серафимов
Рождена дата: 15-06-2006
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20210430
-
Виктор Димитров Ангелов
Рождена дата: 29-04-2003
Ръст: 182
Тегло: 75
Позиция: 2
Съст. карта: 20151539
-
Добромир Стефанов Добрев
Рождена дата: 10-01-2004
Ръст: 180
Тегло: 69
Позиция: 2
Съст. карта: 20151543
-
Калоян Лъчезаров Стоянов
Рождена дата: 16-02-2005
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20160230
-
Кристиян Маринов Костов
Рождена дата: 22-09-2004
Ръст: 172
Тегло: 60
Позиция: 1
Съст. карта: 20151544
-
Николай Георгиев Георгиев
Рождена дата: 06-12-2004
Ръст: 183
Тегло: 76
Позиция: 3
Съст. карта: 20151545
-
Николай Емилиянов Йонков
Рождена дата: 25-11-2006
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 201656641
-
Николай Мирославов Николов
Рождена дата: 29-04-2004
Ръст: 177
Тегло: 78
Позиция: 3
Съст. карта: 20151546
-
Павел Николаев Пенчев
Рождена дата: 29-09-2003
Ръст: 178
Тегло: 68
Позиция: 1
Съст. карта: 20151317
-
Цветан Георгиев Сомлев
Рождена дата: 10-09-2002
Ръст: 180
Тегло: 76
Позиция: 2
Съст. карта: 20210023
Шумен - Чардафон 0:0
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Черно море Тича - Чардафон 0:0
Момчета до 13 години
Силистра, зала "Дръстър"
Чардафон - Доростол 45:78
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Шумен - Чардафон 27:86
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Чардафон - Алеко-Свищов 83:61
Мъже
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Чардафон - Шампион 0:0
Момчета 10
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Локомотив - Чардафон 0:0
Момчета 10
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Спартак - Чардафон 30:61
Момчета 14
Велико Търново, зала "Ивайло"
Чардафон - Дунав 2007 84:56
Момчета 14
Велико Търново, зала "Ивайло"
Дунав-2007 - Чардафон 0:0
Момчета 12
Плевен, зала "Балканстрой"