Чардафон ОБК, Момичета 12, сезон 2023
Състав
-
Александра Чавдарова Толева
Рождена дата: 08-02-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202759
-
Анелия Стефкова Анкова
Рождена дата: 10-11-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202945
-
Бояна Петкова Кюркчиева
Рождена дата: 01-07-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202762
-
Ванеса Милен Цветанова
Рождена дата: 28-02-2009
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20181691
-
Габриела Димитрова Дюлгерова
Рождена дата: 31-07-2009
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20210099
-
Дарена Светославова Радева
Рождена дата: 15-09-2009
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20210100
-
Дария Божидарова Ненова
Рождена дата: 12-08-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202756
-
Дария Даниелова Житарска
Рождена дата: 19-04-2009
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20200936
-
Дора Григорова Ганчева
Рождена дата: 05-07-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202761
-
Ивайла Слави Мандичева
Рождена дата: 30-06-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20210228
-
Кремена Цветанова Петрова
Рождена дата: 13-05-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202785
-
Мария Николова Мичева
Рождена дата: 03-05-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20210102
-
Моника Иванова Лалева
Рождена дата: 03-04-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202757
-
Нели Ивалинова Александрова
Рождена дата: 05-09-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202765
-
Пламена Асенова Танчева
Рождена дата: 22-01-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20203040
-
Саша Венкова Симеонова
Рождена дата: 16-02-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202767
-
Сияна Радославова Якова
Рождена дата: 01-12-2009
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20210227
-
Татяна Тихомирова Гатева
Рождена дата: 11-04-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20203041
-
Христия Христова Георгиева
Рождена дата: 07-07-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202768
-
Цветомира Станиславова Енева
Рождена дата: 01-06-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202788
Етър-49 - Чардафон 77:74
Мъже
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Шумен - Чардафон 0:0
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Черно море Тича - Чардафон 0:0
Момчета до 13 години
Търговище, зала "Иван Ангелов"
Чардафон - Локомотив 0:0
Момчета до 13 години
Търговище, зала "Иван Ангелов"
Спартак-1 - Чардафон 80:40
Юноши до 19 години
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Етър-49 35:59
Юноши до 19 години
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Доростол 45:78
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Шумен - Чардафон 27:86
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Чардафон - Алеко-Свищов 83:61
Мъже
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Чардафон - Шампион 0:0
Момчета 10
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"