Чардафон ОБК, Мъже, сезон 2023
Състав
-
Андреан Николаев Деков
Рождена дата: 12-01-2004
Ръст: 200
Тегло: 90
Позиция: 5
Съст. карта: 20182223
-
Антонио Мирославов Станков
Рождена дата: 31-07-1993
Ръст: 187
Тегло: 85
Позиция: 1
Съст. карта: 20126858
-
Боримир Николаев Алексиев
Рождена дата: 29-10-2004
Ръст: 200
Тегло: 90
Позиция: 3
Съст. карта: 20151547
-
Георги Радославов Ненов
Рождена дата: 06-08-1997
Ръст: 199
Тегло: 90
Позиция: 4
Съст. карта: 20126972
-
Димитър Алексиев Тодоров
Рождена дата: 12-03-2001
Ръст: 188
Тегло: 80
Позиция: 2
Съст. карта: 20105646
-
Димитър Стоянов Радев
Рождена дата: 15-11-1999
Ръст: 190
Тегло: 84
Позиция: 3
Съст. карта: 20094197
-
Дисислав Иванов Дончев
Рождена дата: 20-12-1989
Ръст: 197
Тегло: 110
Позиция: 5
Съст. карта: 20220305
-
Илиян Пламенов Павлов
Рождена дата: 20-10-1994
Ръст: 185
Тегло: 83
Позиция: 1
Съст. карта: 20171419
-
Красимир Ивалинов Александров
Рождена дата: 19-12-2003
Ръст: 198
Тегло: 90
Позиция: 5
Съст. карта: 20180142
-
Мартин Николаев Миланов
Рождена дата: 06-03-2004
Ръст: 203
Тегло: 96
Позиция: 4
Съст. карта: 20151315
-
Петър Георгиев Митков
Рождена дата: 05-08-1980
Ръст: 192
Тегло: 105
Позиция: 5
Съст. карта: 20171444
-
Станислав Руменов Петров
Рождена дата: 10-02-1994
Ръст: 195
Тегло: 85
Позиция: 3
Съст. карта: 20094956
-
Стефан Петров Бакалов
Рождена дата: 15-01-1997
Ръст: 186
Тегло: 90
Позиция: 2
Съст. карта: 20105616
-
Теодор Георгиев Димитров
Рождена дата: 20-05-2000
Ръст: 199
Тегло: 90
Позиция: 3
Съст. карта:
-
Христо Ивайлов Саркизов
Рождена дата: 06-01-2004
Ръст: 185
Тегло: 77
Позиция: 1
Съст. карта: 20162028
Шумен - Чардафон 0:0
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Черно море Тича - Чардафон 0:0
Момчета до 13 години
Силистра, зала "Дръстър"
Чардафон - Доростол 45:78
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Шумен - Чардафон 27:86
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Чардафон - Алеко-Свищов 83:61
Мъже
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Чардафон - Шампион 0:0
Момчета 10
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Локомотив - Чардафон 0:0
Момчета 10
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Спартак - Чардафон 30:61
Момчета 14
Велико Търново, зала "Ивайло"
Чардафон - Дунав 2007 84:56
Момчета 14
Велико Търново, зала "Ивайло"
Дунав-2007 - Чардафон 0:0
Момчета 12
Плевен, зала "Балканстрой"