Чардафон ОБК, Момчета 12, сезон 2023
Състав
-
Александър Александров Велев
Рождена дата: 16-02-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20212286
-
Александър Антонов Георгиев
Рождена дата: 03-07-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202735
-
Александър Илиев Георгиев
Рождена дата: 05-09-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта:
-
Александър Петров Петров
Рождена дата: 05-01-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20212002
-
Александър Радославов Михайлов
Рождена дата: 23-01-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202747
-
Божидар Павлов Петков
Рождена дата: 31-01-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20220251
-
Георги Георгиев Начов
Рождена дата: 11-08-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20212278
-
Георги Станимиров Иванов
Рождена дата: 04-10-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20212285
-
Георги Христофоров Стоянов
Рождена дата: 22-04-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20212282
-
Даниел Даниелов Минчев
Рождена дата: 16-09-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20212281
-
Димитър Антонов Иванов
Рождена дата: 12-09-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20212279
-
Димитър Кръстев Митов
Рождена дата: 07-06-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20212287
-
Ивайло Цветанов Хубанов
Рождена дата: 16-06-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20212284
-
Иван Георгиев Милев
Рождена дата: 07-11-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202753
-
Калоян Боянов Иванов
Рождена дата: 07-12-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20211619
-
Камен Кръстев Митов
Рождена дата: 07-06-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20212288
-
Красимир Младенов Първанов
Рождена дата: 14-09-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20220256
-
Кристиян Илиянов Белев
Рождена дата: 13-04-2013
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20220252
-
Кристиян Николаев Байрактаров
Рождена дата: 30-01-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20210590
-
Кристиян Радославов Кирилов
Рождена дата: 24-10-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202741
-
Максим Здравков Тихолов
Рождена дата: 21-04-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202748
-
Мартин Деанов Метев
Рождена дата: 12-10-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20211568
-
Мартин Теодор Марков
Рождена дата: 08-06-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202750
-
Найден Валентинов Христов
Рождена дата: 04-08-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202751
-
Найден Николаев Минчев
Рождена дата: 17-05-2010
Ръст: 190
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20182168
-
Николай Нанков Кънчев
Рождена дата: 08-11-2011
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20212280
-
Петър Стефанов Стоев
Рождена дата: 17-04-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202820
-
Самуил Станиславов Хубчев
Рождена дата: 27-07-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20202745
-
Стефан Петров Илиев
Рождена дата: 31-08-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20220250
-
Стефан Тихомиров Тотев
Рождена дата: 06-11-2012
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 20220259
-
Стилиян Цветомиров Цветков
Рождена дата: 06-06-2010
Ръст: 0
Тегло: 0
Позиция: 0
Съст. карта: 2020273
Етър-49 - Чардафон 77:74
Мъже
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Шумен - Чардафон 0:0
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Черно море Тича - Чардафон 0:0
Момчета до 13 години
Търговище, зала "Иван Ангелов"
Спартак-1 - Чардафон 80:40
Юноши до 19 години
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Етър-49 35:59
Юноши до 19 години
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Доростол 45:78
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Шумен - Чардафон 27:86
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Чардафон - Алеко-Свищов 83:61
Мъже
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Чардафон - Шампион 0:0
Момчета 10
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Локомотив - Чардафон 0:0
Момчета 10
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"