"Чардафон-Орловец" посреща вицешампиона "Черно море-Тича" в третия кръг на "А" групата до 14 години
- Автор: Светозар Цветанов Гатев
- Дата: 2017-11-10
- Прочетена: 4416 пъти
- Коментирана: коментирай първи
http://chardafon-orlovets.info/uploads/news_images/CHAO_TUNDJA_940x600_742x474.jpg
"Чардафон-Орловец" посреща вицешампиона "Черно море-Тича" в третия кръг на "А" групата до 14 години
Третия си мач в „А“ група при момчетата до 14 години ще изиграят утре (събота) талантите на „Чардафон-
Орловец“. Възпитаниците на треньора Антонио Станков ще приемат в зала „Орловец“ вицешампиона за 2017-а
„Черно море - Тича“ (Варна).
Третия си мач в „А“ група при момчетата до 14 години ще изиграят утре (събота) талантите на „Чардафон-
Орловец“. Възпитаниците на треньора Антонио Станков ще приемат в зала „Орловец“ вицешампиона за 2017-а
„Черно море - Тича“ (Варна).
"Чардафон-Орловец" посреща вицешампиона "Черно море-Тича" в третия кръг на "А" групата до 14 години
Третия си мач в „А“ група при момчетата до 14 години ще изиграят утре (събота) талантите на „Чардафон-
Орловец“. Възпитаниците на треньора Антонио Станков ще приемат в зала „Орловец“ вицешампиона за 2017-а
„Черно море - Тича“ (Варна). Двубоят ще започне в 12.00 часа и ще бъде ръководен от реферите Иван Николов
(Велико Търново) и Мартин Столаров (Троян).
Габровските момчета започнаха сезона с поражение у дома от шампиона „Тунджа“ Ямбол (37:83), а във втория
кръг отстъпиха при визитата си на „Делфин“ в Бургас с 50:61. „Черно море- Тича“ пък записа две победи на старта
- 82:81 при гостуването на „Сливен баскет“ и 113:46 в домакинския мач срещу „Дунав“ (Русе). Във временното
класиране на Източната конференция варненци са на втора позиция след състава на „Несебър“, който обаче е с
мач повече.
Другите три срещи от кръга на Изток са:
Несебър - Сливен баскет
Тунджа (Ямбол) - Делфин (Бургас)
Дунав (Русе) - Доростол ( Силистра)
Етър-49 - Чардафон 77:74
Мъже
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Шумен - Чардафон 0:0
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Черно море Тича - Чардафон 0:0
Момчета до 13 години
Търговище, зала "Иван Ангелов"
Чардафон - Локомотив 0:0
Момчета до 13 години
Търговище, зала "Иван Ангелов"
Спартак-1 - Чардафон 80:40
Юноши до 19 години
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Етър-49 35:59
Юноши до 19 години
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Доростол 45:78
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Шумен - Чардафон 27:86
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Чардафон - Алеко-Свищов 83:61
Мъже
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"
Чардафон - Шампион 0:0
Момчета 10
Горна Оряховица, зала "Никола Петров"