ББЛ "Б" група Център
Домакин |
Гост |
Т. дом. |
Т. гост |
Дата |
Град |
Зала |
Час |
Мач |
Чардафон | Зограф | 87 | 60 | 2023-10-07 | Велико Търново | Ивайло | 12:00 | 3553 |
Етър-49 | Чардафон | 92 | 48 | 2023-10-14 | Габрово | Орловец | 18:00 | 3559 |
Чардафон | Алеко-Свищов | 95 | 62 | 2023-10-28 | Троян | Чавдар | 12:00 | 3562 |
Етрос | Чардафон | 61 | 70 | 2023-11-04 | Горна Оряховица | Никола Петров | 16:00 | 3568 |
Чардафон | Дрийм-тийм | 64 | 74 | 2023-11-18 | Свищов | Академик | 14:00 | 3569 |
Чардафон | Локомотив | 69 | 59 | 2023-11-25 | Велико Търново | Ивайло | 14:00 | 3576 |
Чардафон | Етър-49 | 57 | 110 | 2023-12-02 | Горна Оряховица | Никола Петров | 16:00 | 3587 |
Гочита | Чардафон | 68 | 73 | 2023-12-09 | Велико Търново | ВТУ Спортен комплекс | 16:00 | 3577 |
Чардафон | Етрос | 89 | 58 | 2023-12-16 | Пловдив | Академик | 12:00 | 3596 |
Зограф | Чардафон | 70 | 99 | 2023-12-16 | Велико Търново | Ивайло | 18:00 | 3583 |
Алеко-Свищов | Чардафон | 76 | 106 | 2024-01-13 | Велико Търново | Ивайло | 12:00 | 3590 |
Дрийм-тийм | Чардафон | 86 | 54 | 2024-01-13 | Велико Търново | Чавдар | 18:00 | 3597 |
Локомотив | Чардафон | 61 | 45 | 2024-01-20 | Габрово | Орловец | 18:00 | 3604 |
Чардафон | Гочита | 66 | 62 | 2024-01-27 | Велико Търново | Ивайло | 16:00 | 3605 |
Етър-49 | Чардафон | 0 | 0 | 2024-02-10 | Пловдив | Академик | 16:00 | 3615 |
Чардафон | Алеко-Свищов | 0 | 0 | 2024-02-17 | Габрово | Орловец | 18:00 | 3618 |
Етрос | Чардафон | 0 | 0 | 2024-02-24 | Велико Търново | Ивайло | 16:00 | 3624 |
Чардафон | Дрийм-тийм | 0 | 0 | 2024-03-02 | Велико Търново | Ивайло | 12:00 | 3625 |
Чардафон | Алеко-Свищов | 75 | 81 | 2024-03-09 | Велико Търново | Ивайло | 14:00 | 3609 |
Чардафон | Локомотив | 0 | 0 | 2024-03-09 | Велико Търново | Чавдар | 16:00 | 3632 |
Гочита | Чардафон | 0 | 0 | 2024-03-16 | Велико Търново | Ивайло | 16:00 | 3633 |
Алеко-Свищов | Чардафон | 72 | 103 | 2024-03-16 | Троян | Чавдар | 16:00-18:00 | 3836 |
КЛАСИРАНЕ В ШАМПИОНАТА
Отбор |
Мачове |
Поб. |
Равни |
Загуби |
Вкарани |
Допуснати с/у |
Разлика |
Точки |
Етър-49 | 16 | 16 | 0 | 0 | 1586 | 738 | 848 | 32 |
Локомотив | 16 | 13 | 0 | 3 | 1099 | 878 | 221 | 29 |
Дрийм-тийм | 16 | 11 | 0 | 5 | 1242 | 1086 | 156 | 27 |
Чардафон | 16 | 10 | 0 | 6 | 1200 | 1152 | 48 | 26 |
Алеко-Свищов | 16 | 6 | 0 | 10 | 1015 | 1314 | -299 | 22 |
Етрос | 15 | 3 | 0 | 12 | 856 | 1145 | -289 | 18 |
Зограф | 16 | 2 | 0 | 14 | 853 | 1327 | -474 | 18 |
Гочита | 15 | 2 | 0 | 13 | 821 | 1032 | -211 | 17 |
Шумен - Чардафон 0:0
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Черно море Тича - Чардафон 0:0
Момчета до 13 години
Силистра, зала "Дръстър"
Спартак - Чардафон 0:0
Момчета 14
Севлиево, зала "Дан Колов"
Дунав-2007 - Чардафон 0:0
Момчета 12
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Локомотив 0:0
Момчета 12
Плевен, зала "Балканстрой"
Алеко-Свищов - Чардафон 72:103
Мъже
Троян, зала "Чавдар"
Гочита - Чардафон 0:0
Мъже
Велико Търново, зала "Ивайло"
Чардафон - Локомотив 0:0
Мъже
Велико Търново, зала "Чавдар"
Чардафон - Алеко-Свищов 75:81
Мъже
Велико Търново, зала "Ивайло"
Чардафон - Дрийм-тийм 0:0
Мъже
Велико Търново, зала "Ивайло"