Момчета до 12 години, зона "Мизия"
Домакин |
Гост |
Т. дом. |
Т. гост |
Дата |
Град |
Зала |
Час |
Мач |
Чардафон | Локомотив | 16 | 54 | 2023-10-15 | Габрово | Орловец | 10:00 | 3637 |
Шампион | Чардафон | 20 | 38 | 2023-10-15 | Габрово | Орловец | 15:15 | 3640 |
Чардафон | Спартак | 16 | 91 | 2023-12-03 | Горна Оряховица | Никола Петров | 11:45 | 3642 |
Чардафон | Дунав-2007 | 52 | 35 | 2023-12-03 | Горна Оряховица | Никола Петров | 13:30 | 3643 |
Чавдар-Троян | Чардафон | 66 | 23 | 2023-12-10 | Троян | Чавдар | 10:00 | 3655 |
Спартак | Чардафон | 60 | 27 | 2023-12-10 | Троян | Чавдар | 13:30 | 3657 |
Чардафон | Чавдар-Троян | 29 | 43 | 2024-01-27 | Горна Оряховица | Никола Петров | 10:45 | 3650 |
Шампион | Чардафон | 32 | 40 | 2024-01-27 | Горна Оряховица | Никола Петров | 14:15 | 3652 |
Чардафон | Локомотив | 0 | 0 | 2024-03-16 | Плевен | Балканстрой | 11:45-14:00 | 3839 |
Дунав-2007 | Чардафон | 0 | 0 | 2024-03-16 | Плевен | Балканстрой | 14:00-15:45 | 3840 |
КЛАСИРАНЕ В ШАМПИОНАТА
Отбор |
Мачове |
Поб. |
Равни |
Загуби |
Вкарани |
Допуснати с/у |
Разлика |
Точки |
Спартак | 7 | 7 | 0 | 0 | 552 | 159 | 393 | 14 |
Чавдар-Троян | 7 | 5 | 0 | 2 | 376 | 260 | 116 | 12 |
Локомотив | 6 | 5 | 0 | 1 | 353 | 122 | 231 | 11 |
Чардафон | 8 | 3 | 0 | 5 | 241 | 401 | -160 | 11 |
Шампион | 8 | 1 | 0 | 7 | 188 | 430 | -242 | 9 |
Дунав-2007 | 6 | 0 | 0 | 6 | 106 | 444 | -338 | 6 |
Шумен - Чардафон 0:0
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Черно море Тича - Чардафон 0:0
Момчета до 13 години
Силистра, зала "Дръстър"
Спартак - Чардафон 0:0
Момчета 14
Севлиево, зала "Дан Колов"
Дунав-2007 - Чардафон 0:0
Момчета 12
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Локомотив 0:0
Момчета 12
Плевен, зала "Балканстрой"
Алеко-Свищов - Чардафон 72:103
Мъже
Троян, зала "Чавдар"
Гочита - Чардафон 0:0
Мъже
Велико Търново, зала "Ивайло"
Чардафон - Локомотив 0:0
Мъже
Велико Търново, зала "Чавдар"
Чардафон - Алеко-Свищов 75:81
Мъже
Велико Търново, зала "Ивайло"
Чардафон - Дрийм-тийм 0:0
Мъже
Велико Търново, зала "Ивайло"