Чардафон ОБК, Юноши до 19 години, сезон 2023
Състав
-
Александър Валентинов Христов
Рождена дата: 25-10-2004
Ръст: 183
Тегло: 87
Позиция: 2
Съст. карта: 20151541
-
Александър Иванов Стефанов
Рождена дата: 07-02-2005
Ръст: 178
Тегло: 70
Позиция: 2
Съст. карта: 20152149
-
Ангел Красимиров Николов
Рождена дата: 03-03-2004
Ръст: 187
Тегло: 77
Позиция: 3
Съст. карта: 20210477
-
Андреан Николаев Деков
Рождена дата: 12-01-2004
Ръст: 197
Тегло: 85
Позиция: 5
Съст. карта: 20182223
-
Боримир Николаев Алексиев
Рождена дата: 29-10-2004
Ръст: 200
Тегло: 87
Позиция: 3
Съст. карта: 20151547
-
Борис Светлинов Серафимов
Рождена дата: 15-06-2006
Ръст: 176
Тегло: 70
Позиция: 3
Съст. карта: 20210430
-
Георги Детелинов Пашов
Рождена дата: 26-02-2006
Ръст: 180
Тегло: 70
Позиция: 2
Съст. карта: 201656592
-
Георги Деянов Стоянов
Рождена дата: 21-08-2004
Ръст: 191
Тегло: 78
Позиция: 1
Съст. карта: 20143071
-
Денис Емилов Савов
Рождена дата: 01-05-2005
Ръст: 180
Тегло: 77
Позиция: 3
Съст. карта: 0
-
Искрен Стефанов Колев
Рождена дата: 09-04-2005
Ръст: 183
Тегло: 72
Позиция: 3
Съст. карта: 20230224
-
Калоян Тодор Колчев
Рождена дата: 12-08-2004
Ръст: 185
Тегло: 80
Позиция: 2
Съст. карта: 20141365
-
Кристиян Маринов Костов
Рождена дата: 22-09-2004
Ръст: 176
Тегло: 68
Позиция: 1
Съст. карта: 20151544
-
Мартин Николаев Миланов
Рождена дата: 06-03-2004
Ръст: 203
Тегло: 90
Позиция: 4
Съст. карта: 20151315
-
Николай Василев Василев
Рождена дата: 16-01-2004
Ръст: 182
Тегло: 72
Позиция: 2
Съст. карта: 20180150
-
Николай Георгиев Георгиев
Рождена дата: 06-12-2004
Ръст: 187
Тегло: 70
Позиция: 1
Съст. карта: 20151545
-
Николай Мирославов Николов
Рождена дата: 29-04-2004
Ръст: 175
Тегло: 75
Позиция: 2
Съст. карта: 20151546
-
Никола Любенов Любенов
Рождена дата: 25-05-2004
Ръст: 185
Тегло: 82
Позиция: 2
Съст. карта: 20141788
-
Никола Христов Пенев
Рождена дата: 22-11-2006
Ръст: 183
Тегло: 73
Позиция: 3
Съст. карта: 201656590
Доростол - Чардафон 54:63
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Славия ССБК - Чардафон 67:87
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Доростол - Чардафон 101:57
Момчета до 13 години
Варна, зала "Христо Борисов"
Чардафон - Спартак 46:55
Момчета до 13 години
Варна, зала "Христо Борисов"
Буба баскетбол СБК - Чардафон 81:64
Момчета до 13 години
Варна, зала "Христо Борисов"
Чардафон - Левски СБК 67:58
Момчета до 13 години
Варна, зала "Христо Борисов"
Зограф СБК - Чардафон ОБК 0:0
Мъже
Трявна, зала "Стадион"
Чардафон - Спартак 0:0
Момчета 10
Габрово, зала "Орловец"
Чардафон - Чавдар-Троян 0:0
Момчета 10
Габрово, зала "Орловец"
Чардафон - Локомотив 0:0
Момчета 14
Плевен, зала "Балканстрой"