ГРАФИК на тренировките, 2019

Отбор Треньор Зала Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя От дата До дата
Сборна група деца до 12 г.Антонио Мирославов СтанковСОУ "Максим Райкович":-:15:30-16:30:-:15:30-16:30:-::-::-:2019-10-012020-06-30 64
КадетиАнтонио Мирославов СтанковТехнически университет18:00-20:3018:00-20:3018:00-20:3018:00-20:3018:00-20:3018:00-20:3018:00-20:302019-10-012020-06-30 65
Сборна група детски градиниАнтонио Мирославов СтанковДГ "Радост":-::-:10:30-12:00:-:10:30-12:00:-::-:2019-10-012020-06-30 62
Сборна група деца до 10 г.Виктор Кънчев КрушевОУ "Ран Босилек":-:16:00-17:00:-::-:15:30-16:30:-::-:2019-10-012020-06-30 61
Момчета 12Мариян Славейков КостадиновНУ "Васил Левски"17:00-18:30:-:16:30-18:00:-:16:30-18:00:-::-:2019-10-012020-06-30 81
Сборна група деца до 10 г.Албена Георгиева ГръблеваОУ "Св. св. Кирил и Методий":-:16:00-17:00:-:16:00-17:00:-::-::-:2019-10-012020-06-30 72
Сборна група детски градиниВиктор Кънчев КрушевЦДГ "Явор":-:11:10-11:40:-:11:10-11:40:-::-::-:2019-10-012020-06-30 74
Сборна група деца до 10 г.Антонио Мирославов СтанковСОУ "Максим Райкович":-:13:30-14:30:-:13:30-14:30:-::-::-:2019-10-012020-06-30 63
Сборна група, деца до 14 г.Антонио Мирославов СтанковПП "Движение Гергьовден":-::-:16:30-17:30:-:16:30-17:30:-::-:2019-10-012020-06-30 68
Сборна група деца до 12 г.Мариян Славейков КостадиновСОУ "Отец Паисий":-:16:00-17:00:-:16:00-17:00:-::-::-:2019-10-012020-06-30 69
Сборна група деца до 10 г.Антонио Мирославов СтанковСУ "Райчо Каролев" :-::-:14:00-15:00:-:14:00-15:00:-::-:2019-10-012020-06-30 66
Сборна група деца до 12 г.Мариян Славейков КостадиновVI ОУ "Иван Вазов":-:13:45-14:45:-::-:13:45-14:45:-::-:2019-10-012020-06-30 70
Момичета 14Анита Николова КрушеваПМГ "Акад. Иван Гюзелев":-:17:00-18:3017:00-18:30:-:17:00-18:30:-::-:2019-10-012020-06-30 82
Момичета 14Анита Николова КрушеваНАГ-Габрово:-::-::-:17:00-18:30:-::-::-:2019-10-012020-06-30 82
Момичета 14Румен Димитров ЯнчевОбщински спортни имоти:-::-::-::-::-:09:30-10:30:-:2019-10-012020-06-30 83
КадеткиРумен Димитров ЯнчевОбщински спортни имоти18:00-19:00:-::-::-::-:10:30-11:30:-:2019-10-022020-06-30 83
ДевойкиРумен Димитров ЯнчевОбщински спортни имоти18:00-19:00:-::-::-::-:10:30-11:302019-10-032020-06-30 83
Сборна група, деца до 14 г.Албена Георгиева ГръблеваОУ "Св. св. Кирил и Методий":-:15:00-16:00:-:15:00-16:00:-::-::-:2019-10-012020-06-30 71
Сборна група детски градиниВиктор Кънчев КрушевОДЗ "Дъга"11:15-11:45:-:11:15-11:45:-::-::-::-:2019-10-012020-06-30 73
Сборна група детски градиниАнита Николова КрушеваОДЗ "Ран Босилек":-:11:00-11:30:-:11:00-11:30:-::-::-:2019-10-012020-06-30 77
КадеткиВиктор Кънчев КрушевПМГ "Акад. Иван Гюзелев":-:18:30-20:3018:30-20:3018:30:20:3018:30-20:30:-::-:2019-10-012020-06-30 84
ДевойкиВиктор Кънчев КрушевПМГ "Акад. Иван Гюзелев":-:18:00-20:3018:00-20:3018:30-20:3018:00-23:0:-::-:2019-10-012020-06-30 85
Сборна група деца до 12 г.Антонио Мирославов СтанковСУ "Райчо Каролев" :-:15:00-16:00:-:15:00-16:00:-::-:2019-10-012020-06-30 67
Сборна група деца до 10 г.Виктор Кънчев КрушевОУ "Св. св. Кирил и Методий"16:00-17:00:-:16:00-17:00:-::-::-::-:2019-10-012020-06-30 75
Сборна група, деца до 14 г.Виктор Кънчев Крушев17:00-18:00:-::-:17:00-18:00:-::-::-:2019-10-012020-06-30 76
Сборна група детски градиниМариян Славейков КостадиновЦДГ "Слънце"11:00-11:30:-:11:00-11:30:-::-::-::-:2019-10-012020-06-30 78
Сборна група деца до 10 г.Мариян Славейков КостадиновОУ "Христо Ботев"15:00-16:00:-::-::-:15:00-16:00:-::-:2019-10-012020-06-30 79
Сборна група деца до 10 г.Анита Николова КрушеваОУ "Неофит Рилски"16:00-17:00:-:16:00-17:00:-::-::-::-:2019-10-012020-06-30 80
ЮношиАнтонио Мирославов СтанковТехнически университет18:00-20:3018:00-20:3018:00-20:3018:00-20:3018:00-20:3018:00-20:3018:00-20:302019-10-022020-06-30 65