Програма за сезон 2019

ПРОГРАМА

Домакин Гост Т. дом. Т. гост Дата Град Зала Час Мач
Чавдар-Троян СБКРаковски СБК9432019-10-20Велико ТърновоИвайло09:00-10:30 2007
Дунав 2007 ССКБЧавдар-Троян СБК52232019-10-20Велико ТърновоИвайло10:30-12:00 2008
Локомотив 99 СБКЧардафон ОБК25272019-10-20Велико ТърновоИвайло12:00-13:30 2009
Етър 49 СБКРаковски СБК10002019-10-20Велико ТърновоИвайло13:30-15:00 2010
Чардафон ОБКДунав 2007 ССКБ12652019-10-20Велико ТърновоИвайло15:00-16:30 2011
Етър 49 СБКЛокомотив 99 СБК5862019-10-20Велико ТърновоИвайло16:30-18:00 2012
Чардафон ОБКЧавдар-Троян СБК13442019-11-09Горна Оряховица Никола Петров10:01-13:0 2072
Дунав 2007 ССКБСпартак СБК45392019-11-09Горна Оряховица Никола Петров11:30-13:00 2073
Чавдар-Троян СБКЛокомотив 99 СБК58182019-11-09Горна Оряховица Никола Петров13:00-14:30 2074
Спартак СБКЧардафон ОБК72152019-11-09Горна Оряховица Никола Петров14:30-16:00 2075
Дунав 2007 ССКБЛокомотив 99 СБК63182019-11-09Горна Оряховица Никола Петров16:00-17:30 2076
Чардафон ОБКЕтър 49 СБК15542019-11-30ТроянЧавдар10:00:11:30 2077
Чавдар-Троян СБКСпартак СБК38712019-11-30ТроянЧавдар11:30-13:00 2078
Раковски СБКЧардафон ОБК11562019-11-30ТроянЧавдар13:00-14:30 2079
Чавдар-Троян СБКЕтър 49 СБК73492019-11-30ТроянЧавдар14:30-16:00 2080
Спартак СБКРаковски СБК96112019-11-30ТроянЧавдар16:00-17:30 2081
Етър 49 СБКДунав 2007 ССКБ20492019-12-07РусеДунав10:00-11:30 2082
Раковски СБКЛокомотив 99 СБК8562019-12-07РусеДунав11:30-13:00 2083
Спартак СБКЕтър 49 СБК63382019-12-07РусеДунав13:00-14:30 2084
Раковски СБКДунав 2007 ССКБ9682019-12-07РусеДунав14:30-16:00 2085
Спартак СБКЛокомотив 99 СБК4962019-12-07РусеДунав16:00-17:30 2086

КЛАСИРАНЕ В ШАМПИОНАТА ОБЩО

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Дунав 2007 ССКБ660034212122112
Спартак СБК650139015323711
Чавдар-Троян СБК640233020612410
Етър 49 СБК63033192061139
Чардафон ОБК6204138271-1338
Чардафон-Орловец СБК6204138271-1338
Локомотив 99 СБК6105129263-1347
Раковски СБК600642470-4286

    Класиране турнир № 447 - Момчета до 12 г.; 20.10.2019 - Велико Търново

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Етър 49 СБК220015861524
    Дунав 2007 ССКБ220011735824
    Чавдар-Троян СБК210111755623
    Чардафон-Орловец СБК21013990-513
    Чардафон ОБК21013990-513
    Локомотив 99 СБК20023185-542
    Раковски СБК20023194-1912

    Класиране турнир № 476 - Момчета до 12 г.; - втори турнир - Горна Оряховица

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Чавдар-Троян СБК220010231714
    Дунав 2007 ССКБ220010857514
    Спартак СБК210111160513
    Локомотив 99 СБК200236121-852
    Чардафон-Орловец СБК200228116-882
    Чардафон ОБК200228116-882

Класиране турнир № 477 - Момчета до 12 г.; - трети турнир - Троян

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Спартак СБК4400279931868
Етър 49 СБК4103161200-395
Дунав 2007 ССКБ220011729884
Раковски СБК400439276-2374
Чардафон ОБК2101716563
Чардафон-Орловец СБК2101716563
Локомотив 99 СБК2101625753
Чавдар-Троян СБК2101111120-93

Класиране турнир № 478 - Момчета до 12 г.; - четвърти турнир - Русе

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки