Програма за сезон 2018

ПРОГРАМА

Домакин Гост Т. дом. Т. гост Дата Град Зала Час Мач
Чардафон ОБКЗограф СБК71152018-11-11СевлиевоДан Колов09:10-30: 1702
Раковски СБКРосица СБК48492018-11-11СевлиевоДан Колов10:30-12:00 1703
Росица СБКЧардафон ОБК7652018-11-11СевлиевоДан Колов12:00-13:30 1704
Зограф СБКРаковски СБК63402018-11-11СевлиевоДан Колов13:30-15:00 1705
Дунав - Русе ССКБПреслав СБК70202019-02-02РусеДунав09:00-10:30 1857
Светкавица СБКЧерно море Тича СБК28472019-02-02РусеДунав10:30-12:00 1858
Чардафон ОБКПреслав СБК56422019-02-02РусеДунав12:00-13:30 1859
Черно море Тича СБКДунав - Русе ССКБ68722019-02-02РусеДунав13:30-15:00 1860
Светкавица СБКЧардафон ОБК46432019-02-02РусеДунав15:00-16:30 1861
Дунав - Русе ССКБСветкавица СБК44252019-03-15ТърговищеД. Стефанов09:00-10:30 1894
Черно море Одесос СЖБКЧардафон ОБК39372019-03-15ТърговищеД. Стефанов10:30-12:00 1893
Преслав СБКСветкавица СБК51582019-03-15ТърговищеД. Стефанов12:00-13:30 1890
Чардафон ОБКДунав - Русе ССКБ47512019-03-15ТърговищеД. Стефанов14:40-15:00 1891
Преслав СБКЧерно море Одесос СЖБК39552019-03-15ТърговищеД. Стефанов15:00-16:30 1892
Чардафон ОБКРаковски СБК70132019-04-14Габрово"Орловец"09:00-10:30 1770
Росица СБКЗограф СБК40492019-04-14Габрово"Орловец"10:30-12:00 1771
Чардафон ОБКЗограф СБК69352019-04-14Габрово"Орловец"12:30-14:00 1772
Раковски СБКРосица СБК43292019-04-14Габрово"Орловец"14:00-15:30 1773
Чардафон ОБКМиньор СБК67252019-06-09Габрово"Орловец"10:00-12:00 1925
Миньор СБКНСА СБК32772019-06-09Габрово"Орловец"13:00-15:00 1926
Чардафон ОБКНСА СБК67252019-06-09Габрово"Орловец"16:00-18:00 1927
Славия ССБКАсеновец 2005 СБК52342019-06-25СамоковАрена 115:00-17:00 1978
Дунав - Русе ССКБЧардафон ОБК39362019-06-25СамоковАрена 117:00-19:00 1979
Рилски спортист СНЦБКСБК "Нефтохимик 2010"70422019-06-25СамоковАрена 119:00-21:00 1980
Асеновец 2005 СБКДунав - Русе ССКБ65352019-06-26СамоковАрена 208:30-10:15 1981
СБК "Нефтохимик 2010"Славия ССБК45702019-06-26СамоковАрена 210:15-12:00 1982
Чардафон ОБКРилски спортист СНЦБК27802019-06-26СамоковАрена 112:00-14:00 1983
СБК "Нефтохимик 2010"Асеновец 2005 СБК58602019-06-26СамоковАрена 115:00-17:00 1984
Славия ССБКЧардафон ОБК63302019-06-26СамоковАрена 117:00-19:00 1985
Рилски спортист СНЦБКДунав - Русе ССКБ70432019-06-26СамоковАрена 119:00-21:00 1986
Чардафон ОБКСБК "Нефтохимик 2010"50552019-06-27СамоковАрена 208:30-10:15 1987
Асеновец 2005 СБКРилски спортист СНЦБК45822019-06-27СамоковАрена 110:15-12:00 1988
Дунав - Русе ССКБСлавия ССБК27492019-06-27СамоковАрена 212:00-14:00 1989
Чардафон ОБКАсеновец 2005 СБК31612019-06-27СамоковАрена 215:00-17:00 1990
СБК "Нефтохимик 2010"Дунав - Русе ССКБ53462019-06-27СамоковАрена 117:00-19:00 1991
Славия ССБКРилски спортист СНЦБК34592019-06-27СамоковАрена 119:00-21:00 1992

КЛАСИРАНЕ В ШАМПИОНАТА ОБЩО

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон ОБК1570876659617022
Чардафон-Орловец СБК1570876659617022
Дунав - Русе ССКБ9504427433-614
Рилски спортист СНЦБК550036119117010
Славия ССБК5401268195739
Асеновец 2005 СБК530226525878
СБК "Нефтохимик 2010"5203253296-437
Светкавица СБК4202157185-286
Зограф СБК4202162220-586
Раковски СБК4103144211-675
Росица СБК4103125205-805
Черно море Одесос СЖБК22009476184
Преслав СБК4004152239-874
Черно море - Порт Варна СБК2101115100153
Черно море Тича СБК2101115100153
НСА СБК21011029933
Миньор СБК200257144-872

    Класиране турнир № 389 - Момичета 14, първи турнир - Севлиево

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Чардафон-Орловец СБК2200136221144
    Чардафон ОБК2200136221144
    Зограф СБК210178111-333
    Росица СБК210156113-573
    Раковски СБК200288112-242

    Класиране турнир № 406 - Момичета 14, втори кръг

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Чардафон-Орловец СБК220013948914
    Чардафон ОБК220013948914
    Зограф СБК210184109-253
    Раковски СБК21015699-433
    Росица СБК20026992-232

Класиране турнир № 421 - Момичета 14, Добруджа-Мизия - 1-5 място

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Дунав - Русе ССКБ4400237160778
Светкавица СБК4202157185-286
Чардафон ОБК410318317855
Чардафон-Орловец СБК410318317855
Черно море Одесос СЖБК22009476184
Преслав СБК4004152239-874
Черно море - Порт Варна СБК2101115100153
Черно море Тича СБК2101115100153

Класиране турнир № 437 - Квалификационен турнир - момичета 14 - Габрово

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон-Орловец СБК220013450844
Чардафон ОБК220013450844
НСА СБК21011029933
Миньор СБК200257144-872

Класиране турнир № 441 - Момичета 14, сезон 2018-2019; ФИНАЛИ

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Рилски спортист СНЦБК550036119117010
Славия ССБК5401268195739
Асеновец 2005 СБК530226525878
СБК "Нефтохимик 2010"5203253296-437
Дунав - Русе ССКБ5104190273-836
Чардафон-Орловец СБК5005174298-1245
Чардафон ОБК5005174298-1245