Програма за сезон 2018

ПРОГРАМА

Домакин Гост Т. дом. Т. гост Дата Град Зала Час Мач
Чардафон ОБКBorisov Studios - Свищов СБК96422018-10-06Велико ТърновоИвайло09:00-11:00 1706
Бавни и яростни АБКЛокомотив 99 СБК48322018-10-06Велико ТърновоИвайло11:00-13:00 1707
Перестройка АБКДрезден ЗУУ АБК57662018-10-06Велико ТърновоИвайло13:00-15:00 1708
Delta Guards - Predators АБКБаш мечките СБК63692018-10-06Велико ТърновоИвайло15:00-17:00 1709
Чардафон ОБКЧавдар СБК56592018-10-13Велико ТърновоВТУ Спортен комплекс:-: 1713
Дрезден ЗУУ АБКDelta Guards - Predators АБК61792018-10-13Велико ТърновоВТУ Спортен комплекс09:00-11:00 1710
Локомотив 99 СБКПерестройка АБК65662018-10-13Велико ТърновоВТУ Спортен комплекс11:00-13:00 1711
Borisov Studios - Свищов СБКБавни и яростни АБК62782018-10-13Велико ТърновоВТУ Спортен комплекс13:00-15:00 1712
Баш мечките СБКДрезден ЗУУ АБК62652018-10-20Велико ТърновоИвайло09:00-11:00 1714
Бавни и яростни АБКЧавдар СБК75612018-10-20Велико ТърновоИвайло11:00-13:00 1715
Delta Guards - Predators АБКЛокомотив 99 СБК83572018-10-20Велико ТърновоИвайло13:00-15:00 1716
Чардафон ОБКБавни и яростни АБК56712018-11-03ТроянЧавдар09:00-11:00 1718
Borisov Studios - Свищов СБКDelta Guards - Predators АБК60902018-11-03ТроянЧавдар11:00-13:00 1719
Чавдар СБКПерестройка АБК71802018-11-03ТроянЧавдар13:00-15:00 1720
Локомотив 99 СБКБаш мечките СБК2002018-11-03ТроянЧавдар15:00-17:00 1721
Дрезден ЗУУ АБКЛокомотив 99 СБК71592018-11-10СвищовСептември09:00-11:00 1722
Перестройка АБКЧардафон ОБК64762018-11-10СвищовСептември11:00-13:00 1723
Delta Guards - Predators АБКЧавдар СБК70842018-11-10СвищовСептември13:00-15:00 1724
Баш мечките СБКBorisov Studios - Свищов СБК86892018-11-10СвищовСептември15:00-17:00 1725
Баш мечките СБКЧардафон ОБК63842018-11-17Горна ОряховицаНикола Петров11:00-13:00 1730
Дрезден ЗУУ АБКЧавдар СБК80782018-11-17Горна ОряховицаНикола Петров12:45-14:30 1731
Локомотив 99 СБКBorisov Studios - Свищов СБК69742018-11-17Горна ОряховицаНикола Петров16:15-18:00 1733
Чавдар СБКЛокомотив 99 СБК76732018-11-24ПлевенБалканстрой11:00-12:45 1734
Бавни и яростни АБКБаш мечките СБК2002018-11-24ПлевенБалканстрой14:30-16:15 1736
Бавни и яростни АБКПерестройка АБК71572018-11-24ПлевенБалканстрой14:30-16:15 1728
Чардафон ОБКDelta Guards - Predators АБК2002018-11-24ПлевенБалканстрой16:15-18:00 1729
Перестройка АБКDelta Guards - Predators АБК9402018-11-24ПлевенБалканстрой16:15-18:00 1737
Локомотив 99 СБКЧардафон ОБК62772018-12-02ГабровоОрловец11:00-12:45 1738
Чавдар СБКБаш мечките СБК92702018-12-02ГабровоОрловец11:00-13:00 1726
Borisov Studios - Свищов СБКДрезден ЗУУ АБК36782018-12-02ГабровоОрловец12:45-14:00 1727
Чардафон ОБКДрезден ЗУУ АБК68632018-12-02ГабровоОрловец12:45-14:30 1735
Delta Guards - Predators АБКБавни и яростни АБК65822018-12-02ГабровоОрловец14:30-16:15 1732
Перестройка АБКBorisov Studios - Свищов СБК87452018-12-02ГабровоОрловец15:00-17:00 1717
Borisov Studios - Свищов СБКЧавдар СБК64762018-12-15Велико ТърновоИвайло12:45-14:30 1739
Дрезден ЗУУ АБКБаш мечките СБК47732018-12-15Велико ТърновоИвайло14:30-16:15 1740
Баш мечките СБКПерестройка АБК61642018-12-15Велико ТърновоИвайло16:15-18:00 1741
Дрезден ЗУУ АБКПерестройка АБК61642019-01-12Велико ТърновоИвайло12:00-14:00 1830
Локомотив 99 СБКБавни и яростни АБК46672019-01-12ГабровоОрловец12:00-14:00 1831
Чавдар СБКDelta Guards - Predators АБК71952019-01-12ГабровоОрловец16:00-18:00 1832
Borisov Studios - Свищов СБКЧардафон ОБК27912019-01-12ГабровоОрловец18:00-20:0 1833
Бавни и яростни АБКЧардафон ОБК59652019-01-19ГабровоОрловец12:00-14:00 1841
Локомотив 99 СБКDelta Guards - Predators АБК71782019-01-19ТроянЧавдар12:00-14:00 1834
Дрезден ЗУУ АБКЧардафон ОБК71922019-01-19ТроянЧавдар14:00-16:00 1835
Чавдар СБКБавни и яростни АБК0202019-01-19ТроянЧавдар16:00-18:00 1837
Чардафон ОБКЧавдар СБК73682019-01-26ГабровоОрловец11:00-13:00 1846
Delta Guards - Predators АБКBorisov Studios - Свищов СБК86822019-01-26ГабровоОрловец11:00-13:00 1838
Перестройка АБКЧавдар СБК96602019-01-26ГабровоОрловец13:00-15:00 1839
Бавни и яростни АБКДрезден ЗУУ АБК89712019-01-26ГабровоОрловец14:15-16:00 1844
Дрезден ЗУУ АБКЛокомотив 99 СБК60682019-01-26ГабровоОрловец15:00-17:00 1840
Чардафон ОБКЛокомотив 99 СБК74712019-01-26ГабровоОрловец16:00-18:00 1842
Borisov Studios - Свищов СБКПерестройка АБК64962019-01-26ГабровоОрловец18:00-20:00 1836
Чавдар СБКBorisov Studios - Свищов СБК0202019-02-09ПлевенБалканстрой12:45-16:00 1843
Перестройка АБКDelta Guards - Predators АБК71722019-02-09ПлевенБалканстрой16:00-18:00 1845
Бавни и яростни АБКBorisov Studios - Свищов СБК91382019-02-16Горна ОряховицаНикола Петров12:45-15:00 1847
Delta Guards - Predators АБКДрезден ЗУУ АБК83782019-02-16Горна ОряховицаНикола Петров14:15-16:00 1848
Перестройка АБКЛокомотив 99 СБК44672019-02-16Горна ОряховицаН. Петров16:00-18:00 1928
Чавдар СБКДрезден ЗУУ АБК61832019-02-23ПлевенБалканстрой11:00-12:45 1849
Borisov Studios - Свищов СБКЛокомотив 99 СБК56762019-02-23ПлевенБалканстрой12:45-14:15 1850
Чардафон ОБКПерестройка АБК80672019-02-23ПлевенБалканстрой14:15-16:00 1851
Бавни и яростни АБКDelta Guards - Predators АБК57772019-02-23ПлевенБалканстрой16:00-18:00 1852
Перестройка АБКБавни и яростни АБК53652019-03-09СвищовСептември11:00-12:45 1853
Delta Guards - Predators АБКЧардафон ОБК78592019-03-09СвищовСептември12:45-16:00 1854
Локомотив 99 СБКЧавдар СБК2002019-03-09СвищовСептември14:45-16:00 1855
Дрезден ЗУУ АБКBorisov Studios - Свищов СБК83752019-03-09СвищовСептември16:00-17:45 1856
Чардафон ОБКBorisov Studios - Свищов СБК89292019-03-30Горна Оряховица Никола Петров10:00-12:00 1929
Бавни и яростни АБКЧавдар СБК92362019-03-30Горна Оряховица Никола Петров12:00-14:00 1930
Перестройка АБКДрезден ЗУУ АБК85462019-03-30Горна Оряховица Никола Петров14:00-16:00 1931
Delta Guards - Predators АБКЛокомотив 99 СБК68582019-03-30Горна Оряховица Никола Петров16:00-18:00 1932
Borisov Studios - Свищов СБКЧардафон ОБК73932019-04-14ПлевенБалканстрой10:00-12:00 1933
Чавдар СБКБавни и яростни АБК0202019-04-14ПлевенБалканстрой12:00-14:00 1934
Дрезден ЗУУ АБКПерестройка АБК0202019-04-14ПлевенБалканстрой14:00-16:00 1935
Локомотив 99 СБКDelta Guards - Predators АБК86942019-04-14ПлевенБалканстрой14:00-16:00 1936
Бавни и яростни АБКПерестройка АБК67632019-04-20Велико ТърновоВТУ10:01-20:0 1937
Delta Guards - Predators АБКЧардафон ОБК68822019-04-20Велико ТърновоВТУ12:00-14:00 1938
Delta Guards - Predators АБКЧардафон ОБК86922019-05-12ПлевенБалканстрой10:00-12:00 1939
Перестройка АБКБавни и яростни АБК52712019-05-12ПлевенБалканстрой12:00-14:00 1940

КЛАСИРАНЕ В ШАМПИОНАТА ОБЩО

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон ОБК1916031423112130235
Чардафон-Орловец СБК1916031423112130235
Бавни и яростни АБК181602114383430934
Предаторс АБК19120713351334131
Delta Guards - Predators АБК19120713351334131
Перестройка АБК1910091280110817229
Дрезден ЗУУ АБК17701010841149-6524
Локомотив 99 СБК17501210001036-3622
Чавдар СБК1750128931087-19422
Академик - Свищов СБК1730149361365-42920
Borisov Studios - Свищов СБК1730149361365-42920
Баш мечките СБК9207484544-6011

    Класиране турнир № 390 - Мъже - BBL-BGO - втори кръг

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Delta Guards - Predators АБК11007961182
    Предаторс АБК11007961182
    Бавни и яростни АБК11007862162
    Чавдар СБК1100595632
    Перестройка АБК1100666512
    Локомотив 99 СБК10016566-11
    Чардафон ОБК10015659-31
    Чардафон-Орловец СБК10015659-31
    Borisov Studios - Свищов СБК10016278-161
    Академик - Свищов СБК10016278-161
    Дрезден ЗУУ АБК10016179-181

    Класиране турнир № 391 - Мъже - BBL-BGO - трети кръг

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Перестройка АБК11008745422
    Предаторс АБК11008357262
    Delta Guards - Predators АБК11008357262
    Бавни и яростни АБК11007561142
    Дрезден ЗУУ АБК1100656232
    Баш мечките СБК10016265-31
    Чавдар СБК10016175-141
    Локомотив 99 СБК10015783-261
    Borisov Studios - Свищов СБК10014587-421
    Академик - Свищов СБК10014587-421

Класиране турнир № 392 - Мъже - BBL-BGO - четвърти кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Delta Guards - Predators АБК11009060302
Предаторс АБК11009060302
Локомотив 99 СБК1100200202
Бавни и яростни АБК11007156152
Перестройка АБК1100807192
Чавдар СБК10017180-91
Чардафон-Орловец СБК10015671-151
Чардафон ОБК10015671-151
Баш мечките СБК1001020-201
Borisov Studios - Свищов СБК10016090-301
Академик - Свищов СБК10016090-301

Класиране турнир № 393 - Мъже - BBL-BGO - пети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чавдар СБК11008470142
Чардафон-Орловец СБК11007664122
Чардафон ОБК11007664122
Дрезден ЗУУ АБК11007159122
Borisov Studios - Свищов СБК1100898632
Академик - Свищов СБК1100898632
Баш мечките СБК10018689-31
Локомотив 99 СБК10015971-121
Перестройка АБК10016476-121
Предаторс АБК10017084-141
Delta Guards - Predators АБК10017084-141

Класиране турнир № 394 - Мъже - BBL-BGO - шести кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Дрезден ЗУУ АБК11007836422
Чавдар СБК11009270222
Чардафон ОБК1100200202
Чардафон-Орловец СБК1100200202
Бавни и яростни АБК11007157142
Перестройка АБК10015771-141
Предаторс АБК1001020-201
Delta Guards - Predators АБК1001020-201
Баш мечките СБК10017092-221
Borisov Studios - Свищов СБК10013678-421
Академик - Свищов СБК10013678-421

Класиране турнир № 395 - Мъже - BBL-BGO - седми кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон ОБК11008463212
Чардафон-Орловец СБК11008463212
Бавни и яростни АБК11008265172
Borisov Studios - Свищов СБК1100746952
Академик - Свищов СБК1100746952
Дрезден ЗУУ АБК1100807822
Чавдар СБК10017880-21
Локомотив 99 СБК10016974-51
Предаторс АБК10016582-171
Delta Guards - Predators АБК10016582-171
Баш мечките СБК10016384-211

Класиране турнир № 396 - Мъже - BBL-BGO - осми кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Перестройка АБК1100940942
Бавни и яростни АБК1100200202
Чардафон ОБК1100686352
Чардафон-Орловец СБК1100686352
Чавдар СБК1100767332
Локомотив 99 СБК10017376-31
Дрезден ЗУУ АБК10016368-51
Баш мечките СБК1001020-201
Предаторс АБК1001094-941
Delta Guards - Predators АБК1001094-941

Класиране турнир № 397 - Мъже - BBL-BGO - девети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Баш мечките СБК2101134111233
Чардафон-Орловец СБК11007762152
Чардафон ОБК11007762152
Чавдар СБК11007664122
Перестройка АБК1100646132
Академик - Свищов СБК10016476-121
Borisov Studios - Свищов СБК10016476-121
Локомотив 99 СБК10016277-151
Дрезден ЗУУ АБК10014773-261

Класиране турнир № 398 - Мъже - BBL-BGO - първи кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон ОБК11009642542
Чардафон-Орловец СБК11009642542
Бавни и яростни АБК11004832162
Дрезден ЗУУ АБК1100665792
Баш мечките СБК1100696362
Предаторс АБК10016369-61
Delta Guards - Predators АБК10016369-61
Перестройка АБК10015766-91
Локомотив 99 СБК10013248-161
Академик - Свищов СБК10014296-541
Borisov Studios - Свищов СБК10014296-541

Класиране турнир № 414 - Мъже - BBL-BGO - десети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон-Орловец СБК11009127642
Чардафон ОБК11009127642
Предаторс АБК11009571242
Delta Guards - Predators АБК11009571242
Бавни и яростни АБК11006746212
Перестройка АБК1100646132
Дрезден ЗУУ АБК10016164-31
Локомотив 99 СБК10014667-211
Чавдар СБК10017195-241
Borisov Studios - Свищов СБК10012791-641
Академик - Свищов СБК10012791-641

Класиране турнир № 415 - Мъже - BBL-BGO - единадесети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Перестройка АБК11009664322
Чардафон-Орловец СБК11009271212
Чардафон ОБК11009271212
Бавни и яростни АБК1100200202
Предаторс АБК1100787172
Delta Guards - Predators АБК1100787172
Локомотив 99 СБК10017178-71
Чавдар СБК1001020-201
Дрезден ЗУУ АБК10017192-211
Borisov Studios - Свищов СБК10016496-321
Академик - Свищов СБК10016496-321

Класиране турнир № 416 - Мъже - BBL-BGO - дванадесети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Перестройка АБК11009660362
Локомотив 99 СБК1100686082
Чардафон ОБК1100655962
Чардафон-Орловец СБК1100655962
Предаторс АБК1100868242
Delta Guards - Predators АБК1100868242
Borisov Studios - Свищов СБК10018286-41
Академик - Свищов СБК10018286-41
Бавни и яростни АБК10015965-61
Дрезден ЗУУ АБК10016068-81
Чавдар СБК10016096-361

Класиране турнир № 417 - Мъже - BBL-BGO - тринадесети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Borisov Studios - Свищов СБК1100200202
Академик - Свищов СБК1100200202
Бавни и яростни АБК11008971182
Чардафон-Орловец СБК1100747132
Чардафон ОБК1100747132
Предаторс АБК1100727112
Delta Guards - Predators АБК1100727112
Перестройка АБК10017172-11
Локомотив 99 СБК10017174-31
Дрезден ЗУУ АБК10017189-181
Чавдар СБК1001020-201

Класиране турнир № 418 - Мъже - BBL-BGO - четиринадесети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Бавни и яростни АБК11009138532
Локомотив 99 СБК11006744232
Чардафон ОБК1100736852
Чардафон-Орловец СБК1100736852
Предаторс АБК1100837852
Delta Guards - Predators АБК1100837852
Чавдар СБК10016873-51
Дрезден ЗУУ АБК10017883-51
Перестройка АБК10014467-231
Borisov Studios - Свищов СБК10013891-531
Академик - Свищов СБК10013891-531

Класиране турнир № 419 - Мъже - BBL-BGO - петнадесети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Дрезден ЗУУ АБК11008361222
Локомотив 99 СБК11007656202
Предаторс АБК11007757202
Delta Guards - Predators АБК11007757202
Чардафон ОБК11008067132
Чардафон-Орловец СБК11008067132
Перестройка АБК10016780-131
Бавни и яростни АБК10015777-201
Borisov Studios - Свищов СБК10015676-201
Академик - Свищов СБК10015676-201
Чавдар СБК10016183-221

Класиране турнир № 420 - Мъже - BBL-BGO - шестнадесети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Локомотив 99 СБК1100200202
Delta Guards - Predators АБК11007859192
Предаторс АБК11007859192
Бавни и яростни АБК11006553122
Дрезден ЗУУ АБК1100837582
Borisov Studios - Свищов СБК10017583-81
Академик - Свищов СБК10017583-81
Перестройка АБК10015365-121
Чардафон-Орловец СБК10015978-191
Чардафон ОБК10015978-191
Чавдар СБК1001020-201

Класиране турнир № 438 - Мъже - BBL-BGO - плейофи

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон-Орловец СБК44003562561008
Чардафон ОБК44003562561008
Бавни и яростни АБК4400250151998
Перестройка АБК4202220184366
Предаторс АБК4202316318-26
Delta Guards - Predators АБК4202316318-26
Локомотив 99 СБК2002144162-182
Дрезден ЗУУ АБК200246105-592
Чавдар СБК200236112-762
Borisov Studios - Свищов СБК2002102182-802
Академик - Свищов СБК2002102182-802