Програма за сезон 2018

ПРОГРАМА

Домакин Гост Т. дом. Т. гост Дата Град Зала Час Мач
Чардафон ОБКРосица СБК67192018-11-25Габрово"Орловец"09:30-11:00 1788
Росица СБКСпартак СБК29162018-11-25Габрово"Орловец"11:00-12:30 1789
Спартак СБКЧардафон ОБК11552018-11-25Габрово"Орловец"12:30-14:00 1790
Чардафон ОБКСпартак СБК002018-12-16Габрово"Орловец"09:30-11:00 1791
Росица СБКЧардафон ОБК002018-12-16Габрово"Орловец"11:30-13:00 1792
Спартак СБКРосица СБК002018-12-16Габрово"Орловец"13:00-14:30 1793
Чардафон ОБКБерое СБК27242019-04-24Габрово"Орловец"10:00-12:00 1913
Берое СБКШампион 2006 ССК27212019-04-24Габрово"Орловец"13:00-15:00 1914
Чардафон ОБКШампион 2006 ССК3972019-04-24Габрово"Орловец"16:00-18:00 1915
Левски СБКСветкавица СБК68242019-05-24РусеДунав 209:00-10:45 1923
Тони 7 СБКЛокомотив ЖБК29552019-05-24РусеДунав 210:45-12:30 1924
Миньор СБКЧардафон ОБК62242019-05-24РусеДунав 212:30-15:00 1952
Светкавица СБКТони 7 СБК58432019-05-24РусеДунав 215:00-16:45 1953
Чардафон ОБКЛевски СБК15832019-05-24РусеДунав 216:45-18:00 1954
Локомотив ЖБКМиньор СБК53442019-05-24РусеДунав 218:00-19:45 1955
Чардафон ОБКСветкавица СБК14582019-05-25РусеДунав 209:00-10:45 1956
Миньор СБКТони 7 СБК51552019-05-25РусеДунав 210:45-12:30 1957
Левски СБКЛокомотив ЖБК68312019-05-25РусеДунав 212:30-15:00 1958
Светкавица СБКМиньор СБК55362019-05-25РусеДунав 215:00-16:45 1959
Локомотив ЖБКЧардафон ОБК82172019-05-25РусеДунав 216:45-18:30 1960
Тони 7 СБКЛевски СБК26792019-05-25РусеДунав 218:30-20:0 1961
Локомотив ЖБКСветкавица СБК41442019-05-26РусеДунав 209:00-10:45 1962
Левски СБКМиньор СБК55382019-05-26РусеДунав 210:45-12:30 1963
Чардафон ОБКТони 7 СБК23502019-05-26РусеДунав 212:30-15:00 1964
Чардафон ОБКБерое СБК38562019-05-27РусеДунав09:00-10:30 1966
СБК "Нефтохимик 2010"Чардафон ОБК47442019-05-27РусеДунав 209:00-10:45 1965

КЛАСИРАНЕ В ШАМПИОНАТА ОБЩО

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон-Орловец СБК11407363499-13615
Чардафон ОБК11407363499-13615
Левски СБК550035313421910
Светкавица СБК5401239202379
Локомотив ЖБК5302262202608
Тони 7 СБК5203203266-637
Миньор СБК5104231242-116
Берое СБК320110786215
Росица СБК21014883-353
СБК "Нефтохимик 2010"1100474432
Шампион 2006 ССК20022866-382
Спартак СБК20022784-572

    Класиране турнир № 409 - Момичета 12; зона "Мизия" - първи кръг

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Чардафон-Орловец СБК220012230924
    Чардафон ОБК220012230924
    Росица СБК21014883-353
    Спартак СБК20022784-572

    Класиране турнир № 410 - Момичета 12; зона "Мизия" - втори кръг

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Росица СБК00000000
    Спартак СБК00000000
    Чардафон-Орловец СБК00000000
    Чардафон ОБК00000000

Класиране турнир № 433 - Момичета 12; 2007-2008 - Зонален турнир - Габрово

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон-Орловец СБК22006631354
Чардафон ОБК22006631354
Берое СБК2101514833
Шампион 2006 ССК20022866-382

Класиране турнир № 436 - Момичета 12; ФИНАЛИ

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Левски СБК550035313421910
Светкавица СБК5401239202379
Локомотив ЖБК5302262202608
Тони 7 СБК5203203266-637
Чардафон ОБК7007175438-2637
Чардафон-Орловец СБК7007175438-2637
Миньор СБК5104231242-116
Берое СБК11005638182
СБК "Нефтохимик 2010"1100474432