Програма за сезон 2018

ПРОГРАМА

Домакин Гост Т. дом. Т. гост Дата Град Зала Час Мач
Чардафон ОБКСпартак СБК61472018-11-17Габрово"Орловец"09:00-10:30 1784
Чавдар-Троян СБКЕтър 49 СБК77332018-11-17Габрово"Орловец"10:30-12:00 1785
Спартак СБКЧавдар-Троян СБК48942018-11-17Габрово"Орловец"12:00-13:30 1786
Етър 49 СБКЧардафон ОБК56652018-11-17Габрово"Орловец"13:30-15:00 1787
Чавдар-Троян СБКЧардафон ОБК63682018-12-09ПлевенБалканстрой09:00-10:30 1794
Спартак СБКЕтър 49 СБК74592018-12-09ПлевенБалканстрой10:13-12:00 1795
Чавдар-Троян СБКЕтър 49 СБК76532018-12-09ПлевенБалканстрой12:00-13:30 1796
Чардафон ОБКСпартак СБК94522018-12-09ПлевенБалканстрой13:30-15:00 1797
Спартак СБКЧавдар-Троян СБК55922018-12-22ТроянЧавдар09:00-10:30 1798
Етър 49 СБКЧардафон ОБК47612018-12-22ТроянЧавдар10:13-12:00 1799
Етър 49 СБКСпартак СБК60702018-12-22ТроянЧавдар12:00-13:30 1800
Чардафон ОБКЧавдар-Троян СБК50822018-12-22ТроянЧавдар13:30-15:00 1801
Чардафон ОБКДоростол СБК50532019-02-23ГабровоОрловец09:00-10:30 1877
Чавдар-Троян СБКСпартак СБК76662019-02-23ГабровоОрловец10:30-12:00 1876
Ънстопабъл БКДоростол СБК33732019-02-23ГабровоОрловец12:00-13:30 1875
Чавдар-Троян СБКЧардафон ОБК71542019-02-23ГабровоОрловец13:30-15:00 1874
Спартак СБКЪнстопабъл БК63652019-02-23ГабровоОрловец15:00-16:30 1878
Доростол СБКСпартак СБК002019-03-23СилистраДръстър09:30-11:00 1879
Ънстопабъл БКЧавдар-Троян СБК002019-03-23СилистраДръстър11:00-12:30 1880
Спартак СБКЧардафон ОБК53682019-03-23СилистраДръстър12:30-14:00 1881
Доростол СБКЧавдар-Троян СБК002019-03-23СилистраДръстър14:00-15:30 1882
Чардафон ОБКЪнстопабъл БК56592019-03-23СилистраДръстър15:30-17:00 1883
Атлетик-Волтрон ББКБалкан СБК45852019-04-06ПерушицаПерущица10:00-12:00 1941
Рилски спортист СНЦБК3.6.9 Баскетболен клуб115762019-04-06ПерушицаПерущица12:00-14:00 1942
Балкан СБКЧардафон ОБК76472019-04-06ПерушицаПерущица14:00-16:00 1943
3.6.9 Баскетболен клубПерущица ССКБ82772019-04-06ПерушицаПерущица16:00-18:00 1944
Чардафон ОБКАтлетик-Волтрон ББК82772019-04-06ПерушицаПерущица18:00-19:30 1945
Перущица ССКБРилски спортист СНЦБК291242019-04-06ПерушицаПерущица19:30-21:00 1946
Перущица ССКБАтлетик-Волтрон ББК93822019-04-07ПерушицаПерущица10:00-12:00 1947
Рилски спортист СНЦБКЧардафон ОБК87482019-04-07ПерушицаПерущица12:00-14:00 1948
Балкан СБК3.6.9 Баскетболен клуб66692019-04-07ПерушицаПерущица12:00-14:00 1949
Чардафон ОБКБалкан СБК61742019-04-07ПерушицаПерущица14:00-16:00 1950
Рилски спортист СНЦБК3.6.9 Баскетболен клуб112622019-04-07ПерушицаПерущица16:00-18:00 1951

КЛАСИРАНЕ В ШАМПИОНАТА ОБЩО

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон-Орловец СБК14707865897-3221
Чардафон ОБК14707865897-3221
Чавдар-Троян СБК870163142720415
Спартак СБК9207528669-14111
Рилски спортист СНЦБК44004382152238
Балкан СБК4301301222797
3.6.9 Баскетболен клуб4202289370-816
Етър 49 СБК6006308423-1156
Ънстопабъл БК3201157192-355
Доростол СБК220012683434
Перущица ССКБ3102199288-894
Атлетик-Волтрон ББК3003204260-563

    Класиране турнир № 399 - Юноши; 2000-2002 - първи кръг

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Чавдар-Троян СБК220017181904
    Чардафон-Орловец СБК2200126103234
    Чардафон ОБК2200126103234
    Етър 49 СБК200289142-532
    Спартак СБК200295155-602

    Класиране турнир № 400 - Юноши; 2000-2002 - втори кръг

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Чардафон-Орловец СБК2200162115474
    Чардафон ОБК2200162115474
    Чавдар-Троян СБК2101139121183
    Спартак СБК2101126153-273
    Етър 49 СБК2002112150-382

Класиране турнир № 401 - Юноши; 2000-2002 - трети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чавдар-Троян СБК2200174105694
Чардафон-Орловец СБК2101111129-183
Чардафон ОБК2101111129-183
Спартак СБК2101125152-273
Етър 49 СБК2002107131-242

Класиране турнир № 427 - Зона "Добруджа-Мизия" - 1-5-то място, първи кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Доростол СБК220012683434
Чавдар-Троян СБК2200147120274
Ънстопабъл БК210198136-383
Спартак СБК2002129141-122
Чардафон-Орловец СБК2002104124-202
Чардафон ОБК2002104124-202

Класиране турнир № 428 - Зона "Добруджа-Мизия" - 1-5-то място, втори кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон-Орловец СБК2101124112123
Чардафон ОБК2101124112123
Ънстопабъл БК1100595632
Спартак СБК10015368-151
Чавдар-Троян СБК00000000
Доростол СБК00000000

Класиране турнир № 439 - Купа Перущица - юноши до 19 години

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Рилски спортист СНЦБК44004382152238
Балкан СБК4301301222797
3.6.9 Баскетболен клуб4202289370-816
Чардафон-Орловец СБК4103238314-765
Чардафон ОБК4103238314-765
Перущица ССКБ3102199288-894
Атлетик-Волтрон ББК3003204260-563