Програма за сезон 2018

ПРОГРАМА

Домакин Гост Т. дом. Т. гост Дата Град Зала Час Мач
Локомотив 99 СБКЧардафон ОБК002019-04-20Горна ОряховицаНикола Петров08.30-09.15 1903
Етър 49 СБКШампион СК002019-04-20Горна ОряховицаНикола Петров09:15-10:0 1906
Локомотив 99 СБКСпартак СБК002019-04-20Горна ОряховицаНикола Петров10:00-10:45 1907
Чардафон ОБКЧавдар-Троян СБК002019-04-20Горна ОряховицаНикола Петров10.45-11.30 1904
Спартак СБКЕтър 49 СБК002019-04-20Горна ОряховицаНикола Петров11:30-12:15 1908
Шампион СКДунав 2007 ССКБ002019-04-20Горна ОряховицаНикола Петров12:15-13:00 1909
Локомотив 99 СБКЧавдар-Троян СБК002019-04-20Горна ОряховицаНикола Петров13:00-13:45 1910
Дунав 2007 ССКБСпартак СБК002019-04-20Горна ОряховицаНикола Петров13:45-14:30 1911
Чардафон ОБКСпартак СБК002019-04-20Горна ОряховицаНикола Петров14.30-15.15 1905
Етър 49 СБКДунав 2007 ССКБ002019-04-20Горна ОряховицаНикола Петров15:15-16:00 1912
Етър 49 СБКЛокомотив 99 СБК002019-06-10ГабровоОрловец08:30-09:15 1967
Спартак СБКЧардафон ОБК002019-06-10ГабровоОрловец09:15-10:00 1968
Чавдар-Троян СБКШампион СК002019-06-10ГабровоОрловец10:00-10:45 1969
Дунав 2007 ССКБЧавдар-Троян СБК002019-06-10ГабровоОрловец10:00-10:45 1971
Чардафон ОБКЕтър 49 СБК002019-06-10ГабровоОрловец10:00-10:45 1970
Шампион СКЛокомотив 99 СБК002019-06-10ГабровоОрловец12:15-13:00 1972
Дунав 2007 ССКБЧардафон ОБК002019-06-10ГабровоОрловец13:00-13:45 1973
Спартак СБКЧавдар-Троян СБК002019-06-10ГабровоОрловец13:45-14:30 1974
Локомотив 99 СБКДунав 2007 ССКБ002019-06-10ГабровоОрловец14:30-15:15 1975
Шампион СКСпартак СБК002019-06-10ГабровоОрловец15:15-16:00 1976
Чавдар-Троян СБКЕтър 49 СБК002019-06-10ГабровоОрловец16:00-16:45 1977

КЛАСИРАНЕ В ШАМПИОНАТА ОБЩО

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон ОБК00000000
Чардафон-Орловец СБК00000000
Чавдар-Троян СБК00000000
Етър 49 СБК00000000
Спартак СБК00000000
Локомотив 99 СБК00000000
Дунав 2007 ССКБ00000000
Шампион СК00000000

    Класиране турнир № 432 - Фестивал на Баскетбола - Горна Оряховица 2019

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Чавдар-Троян СБК00000000
    Спартак СБК00000000
    Локомотив 99 СБК00000000
    Чардафон-Орловец СБК00000000
    Дунав 2007 ССКБ00000000
    Етър 49 СБК00000000
    Шампион СК00000000
    Чардафон ОБК00000000

    Класиране турнир № 440 - Фестивал деца до 10 години - Габрово

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Чавдар-Троян СБК00000000
    Спартак СБК00000000
    Локомотив 99 СБК00000000
    Чардафон-Орловец СБК00000000
    Дунав 2007 ССКБ00000000
    Етър 49 СБК00000000
    Шампион СК00000000
    Чардафон ОБК00000000