Програма за сезон 2018

ПРОГРАМА

Домакин Гост Т. дом. Т. гост Дата Град Зала Час Мач
Берое СБКЧерно море Тича СБК611082018-10-14Стара ЗагораОбщинска12:00-14:00 1694
Чардафон ОБКТунджа СБК51952018-10-14Габрово"Орловец"12:00-14:00 1691
Шумен СБКДелфин СБК70682018-10-14ШуменМладост12:00-14:00 1695
Тунджа СБКБерое СБК97642018-10-20ЯмболДиана12:00-14:00 1696
Черно море Тича СБКШумен СБК150272018-10-21ВарнаХристо Борисов12:00-14:00 1698
Делфин СБКЧардафон ОБК66482018-10-21БургасБойчо Брънзов12:00-14:00 1697
Черно море Тича СБКЧардафон ОБК134402018-11-04ВарнаХристо Борисов12:00-14:00 1700
Делфин СБКТунджа СБК601092018-11-04БургасБойчо Брънзов12:00-14:00 1742
Шумен СБКБерое СБК002018-11-04ШуменМладост12:00-14:00 1743
Берое СБКЧардафон ОБК86342018-11-11Стара ЗагораОбщинска12:00-14:00 1701
Тунджа СБКШумен СБК105612018-11-11ЯмболДиана12:00-14:00 1744
Черно море Тича СБКДелфин СБК105472018-11-11ЯмболДиана12:00-14:00 1745
Черно море Тича СБКТунджа СБК75692018-11-18ВарнаХристо Борисов12:00-14:00 1746
Чардафон ОБКШумен СБК68502018-11-18ГабровоОрловец12:00-14:00 1747
Делфин СБКБерое СБК76932018-11-18БургасБойчо Брънзов12:30-14:30 1748
Делфин СБКШумен СБК106282018-12-02БургасБойчо Брънзов12:00-14:00 1751
Черно море Тича СБКБерое СБК101712018-12-02ВарнаХристо Борисов12:00-14:00 1750
Тунджа СБКЧардафон ОБК82372018-12-02ЯмболДиана12:00-14:00 1749
Чардафон ОБКДелфин СБК44682018-12-09ГабровоОрловец12:00-14:00 1753
Берое СБКТунджа СБК69932018-12-09Стара ЗагораОбщинска12:00-14:00 1752
Шумен СБКЧерно море Тича СБК22952018-12-09ШуменМладост12:00-14:00 1754
Чардафон ОБКЧерно море Тича СБК291042018-12-18ГабровоОрловец12:00-14:00 1757
Тунджа СБКДелфин СБК95462018-12-18ЯмболДиана12:00-14:00 1755
Берое СБКШумен СБК98382018-12-18Стара ЗагораОбщинска12:00-14:00 1756
Делфин СБКЧерно море Тича СБК371102019-01-21БургасБойчо Брънзов12:00-14:00 1826
Шумен СБКЧардафон ОБК62522019-01-27МладостШумен12:00-14:00 1828
Берое СБКДелфин СБК80672019-01-27ОбщинскаСтара Загора12:00-14:00 1829
Тунджа СБКЧерно море Тича СБК68612019-02-02ЯмболДиана12:00-14:00 1827
Шумен СБКТунджа СБК55822019-02-03ШуменМладост12:00-14:00 1825
Чардафон ОБКБерое СБК47812019-02-06Габрово"Орловец"12:00-14:00 1824
Делфин СБКШумен СБК88532019-02-10БургасБойчо Брънзов12:00-14:00 1864
Чардафон ОБКТунджа СБК50852019-02-10Габрово"Орловец"12:00-14:00 1862
Черно море Тича СБКБерое СБК82492019-02-10ВарнаХристо Борисов12:00-14:00 1863
Делфин СБКЧардафон ОБК70442019-02-17БургасБойчо Брънзов12:00-14:00 1866
Тунджа СБКБерое СБК118682019-02-17ЯмболДиана12:00-14:00 1865
Тунджа СБКДелфин СБК114762019-02-23ЯмболДиана12:00-14:00 1868
Берое СБКШумен СБК121602019-02-24Стара ЗагораОбщинска12:00-14:00 1869
Чардафон ОБКЧерно море Тича СБК411142019-02-25ГабровоОрловец12:00-14:00 1870
Черно море Тича СБКШумен СБК130452019-03-03ВарнаХристо Борисов12:00-14:00 1867
Шумен СБКТунджа СБК431082019-03-10ШуменМладост12:00-14:00 1871
Черно море Тича СБКДелфин СБК115492019-03-10ВарнаХристо Борисов12:00-14:00 1872
Берое СБКЧардафон ОБК80452019-03-10Стара ЗагораОбщинска12:00-14:00 1873
Берое СБКДелфин СБК95632019-03-16Стара ЗагораОбщинска12:00-14:00 1900
Шумен СБКЧардафон ОБК70662019-03-24ШуменМладост12:00-14:00 1899
Тунджа СБКЧерно море Тича СБК81862019-03-24ЯмболДиана12:00-14:00 1898
Чардафон ОБКЛевски СБК62952019-05-21Габрово"Орловец"12:30-14:30 1921
Левски СБКЧардафон ОБК86432019-05-25СофияИлия Мирчев12:00-14:00 1922

КЛАСИРАНЕ В ШАМПИОНАТА ОБЩО

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Черно море Тича СБК151401157073683429
Черно море - Порт Варна СБК151401157073683429
Тунджа СБК151302140190249928
Берое СБК14806111610298722
Делфин СБК1550109871203-21620
Чардафон-Орловец СБК1710168011428-62718
Чардафон ОБК1710168011428-62718
Шумен СБК1430116841337-65317
Левски СБК2200181105764

    Класиране турнир № 382 - Елитна група "Изток" - първи кръг

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Черно море Тича СБК110010861472
    Черно море - Порт Варна СБК110010861472
    Тунджа СБК11009551442
    Шумен СБК1100706822
    Делфин СБК10016870-21
    Чардафон-Орловец СБК10015195-441
    Чардафон ОБК10015195-441
    Берое СБК100161108-471

    Класиране турнир № 385 - Елитна група "Изток", втори кръг

    Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
    Черно море Тича СБК1100150271232
    Черно море - Порт Варна СБК1100150271232
    Тунджа СБК11009764332
    Делфин СБК11006648182
    Чардафон ОБК10014866-181
    Чардафон-Орловец СБК10014866-181
    Берое СБК10016497-331
    Шумен СБК100127150-1231

Класиране турнир № 387 - Елитна група "Изток" - трети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Черно море Тича СБК110013440942
Черно море - Порт Варна СБК110013440942
Тунджа СБК110010960492
Делфин СБК100160109-491
Чардафон ОБК100140134-941
Чардафон-Орловец СБК100140134-941
Шумен СБК00000000
Берое СБК00000000

Класиране турнир № 388 - Елитна група "Изток", четвърти кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Черно море Тича СБК110010547582
Черно море - Порт Варна СБК110010547582
Берое СБК11008634522
Тунджа СБК110010561442
Шумен СБК100161105-441
Чардафон-Орловец СБК10013486-521
Чардафон ОБК10013486-521
Делфин СБК100147105-581

Класиране турнир № 402 - Елитна група "Изток", пети кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Чардафон ОБК11006850182
Чардафон-Орловец СБК11006850182
Берое СБК11009376172
Черно море - Порт Варна СБК1100756962
Черно море Тича СБК1100756962
Тунджа СБК10016975-61
Делфин СБК10017693-171
Шумен СБК10015068-181

Класиране турнир № 403 - Елитна група "Изток", шести кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Делфин СБК110010628782
Тунджа СБК11008237452
Черно море - Порт Варна СБК110010171302
Черно море Тича СБК110010171302
Берое СБК100171101-301
Чардафон ОБК10013782-451
Чардафон-Орловец СБК10013782-451
Шумен СБК100128106-781

Класиране турнир № 404 - Елитна група "Изток", седми кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Черно море - Порт Варна СБК11009522732
Черно море Тича СБК11009522732
Тунджа СБК11009369242
Делфин СБК11006844242
Чардафон ОБК10014468-241
Берое СБК10016993-241
Чардафон-Орловец СБК10014468-241
Шумен СБК10012295-731

Класиране турнир № 405 - Елитна група "Изток", осми кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Черно море - Порт Варна СБК110010429752
Черно море Тича СБК110010429752
Берое СБК11009838602
Тунджа СБК11009546492
Делфин СБК10014695-491
Шумен СБК10013898-601
Чардафон-Орловец СБК100129104-751
Чардафон ОБК100129104-751

Класиране турнир № 412 - Елитна група "Изток", кадети 2018-2019; 2003-2004 - 9-ти кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Черно море Тича СБК110011037732
Черно море - Порт Варна СБК110011037732
Берое СБК11008147342
Тунджа СБК11008255272
Шумен СБК10015582-271
Чардафон-Орловец СБК10014781-341
Чардафон ОБК10014781-341
Делфин СБК100137110-731

Класиране турнир № 413 - Елитна група "Изток", кадети 2018-2019; 2003-2004 - 10-ти кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Берое СБК11008067132
Шумен СБК11006252102
Тунджа СБК1100686172
Черно море - Порт Варна СБК10016168-71
Черно море Тича СБК10016168-71
Чардафон-Орловец СБК10015262-101
Чардафон ОБК10015262-101
Делфин СБК10016780-131

Класиране турнир № 422 - Елитна група "Изток", кадети 2018-2019; 2003-2004 - 11-ТИ КРЪГ

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Тунджа СБК11008550352
Делфин СБК11008853352
Черно море - Порт Варна СБК11008249332
Черно море Тича СБК11008249332
Берое СБК10014982-331
Чардафон ОБК10015085-351
Чардафон-Орловец СБК10015085-351
Шумен СБК10015388-351

Класиране турнир № 423 - Елитна група "Изток", кадети 2018-2019; 2003-2004 - 12-ти кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Черно море Тича СБК110013045852
Черно море - Порт Варна СБК110013045852
Тунджа СБК110011868502
Делфин СБК11007044262
Чардафон ОБК10014470-261
Чардафон-Орловец СБК10014470-261
Берое СБК100168118-501
Шумен СБК100145130-851

Класиране турнир № 424 - Елитна група "Изток", кадети 2018-2019; 2003-2004 - 13-ти кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Черно море - Порт Варна СБК110011441732
Черно море Тича СБК110011441732
Берое СБК110012160612
Тунджа СБК110011476382
Делфин СБК100176114-381
Шумен СБК100160121-611
Чардафон-Орловец СБК100141114-731
Чардафон ОБК100141114-731

Класиране турнир № 425 - Елитна група "Изток", кадети 2018-2019; 2003-2004 - 14-ти кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Черно море Тича СБК110011549662
Черно море - Порт Варна СБК110011549662
Тунджа СБК110010843652
Берое СБК11008045352
Чардафон ОБК10014580-351
Чардафон-Орловец СБК10014580-351
Шумен СБК100143108-651
Делфин СБК100149115-661

Класиране турнир № 426 - Елитна група "Изток", кадети 2018-2019; 2003-2004 - 15-ти кръг

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Берое СБК11009563322
Черно море - Порт Варна СБК1100868152
Черно море Тича СБК1100868152
Шумен СБК1100706642
Чардафон ОБК10016670-41
Чардафон-Орловец СБК10016670-41
Тунджа СБК10018186-51
Делфин СБК10016395-321

Класиране турнир № 435 - Баражни срещи Елитна дивизия за влизане във финали, кадети 2019

Отбор Мачове Поб. Равни Загуби Вкарани Допуснати с/у Разлика Точки
Левски СБК2200181105764
Чардафон-Орловец СБК2002105181-762
Чардафон ОБК2002105181-762