Момчета до 14 години - Първа дивизия
Домакин |
Гост |
Т. дом. |
Т. гост |
Дата |
Град |
Зала |
Час |
Мач |
Чардафон | Етър 49 | 42 | 58 | 2023-04-14 | Горна Оряховица | Никола Петров | 10:01-14:5 | 3850 |
Чардафон | Раковски | 94 | 44 | 2023-04-14 | Горна Оряховица | Никола Петров | 14:00-16:00 | 3852 |
Раковски | Чардафон | 36 | 66 | 2023-11-05 | Троян | Чавдар | 11:00-12:30 | 3749 |
Чавдар-Троян | Чардафон | 90 | 41 | 2023-11-05 | Троян | Чавдар | 14:00-15:30 | 3751 |
Чардафон | Дунав 2007 | 35 | 72 | 2023-12-09 | Троян | Чавдар | 11:00-12:30 | 3754 |
Спартак | Чардафон | 38 | 49 | 2023-12-09 | Троян | Чавдар | 15:30-17:00 | 3790 |
Локомотив | Чардафон | 31 | 73 | 2023-12-17 | Русе | Дунав | 10:00-11:30 | 3759 |
Чардафон | Етър 49 | 47 | 80 | 2023-12-17 | Русе | Дунав | 14:30-16:00 | 3762 |
Чардафон | Дунав 2007 | 84 | 56 | 2024-03-23 | Велико Търново | Ивайло | 11:45-14:00 | 3847 |
Спартак | Чардафон | 30 | 61 | 2024-03-23 | Велико Търново | Ивайло | 14:00-16:00 | 3848 |
Чардафон | Локомотив | 0 | 0 | 2024-05-12 | Плевен | Балканстрой | 10:30-12:00 | 3859 |
Чардафон | Дунав 2007 | 0 | 0 | 2024-05-12 | Плевен | Балканстрой | 17:00-18:30 | 3863 |
КЛАСИРАНЕ В ШАМПИОНАТА
Отбор |
Мачове |
Поб. |
Равни |
Загуби |
Вкарани |
Допуснати с/у |
Разлика |
Точки |
Чардафон | 10 | 6 | 0 | 4 | 592 | 535 | 57 | 16 |
Етър 49 | 10 | 6 | 0 | 4 | 536 | 511 | 25 | 16 |
Дунав 2007 | 8 | 5 | 0 | 3 | 520 | 375 | 145 | 13 |
Чавдар-Троян | 6 | 6 | 0 | 0 | 483 | 250 | 233 | 12 |
Спартак | 8 | 3 | 0 | 5 | 404 | 468 | -64 | 11 |
Локомотив | 8 | 3 | 0 | 5 | 390 | 464 | -74 | 11 |
Раковски | 8 | 0 | 0 | 8 | 187 | 509 | -322 | 8 |
Доростол - Чардафон 54:63
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Славия ССБК - Чардафон 67:87
Момичета 14
Силистра, зала "Дръстър"
Доростол - Чардафон 101:57
Момчета до 13 години
Варна, зала "Христо Борисов"
Чардафон - Спартак 46:55
Момчета до 13 години
Варна, зала "Христо Борисов"
Буба баскетбол СБК - Чардафон 81:64
Момчета до 13 години
Варна, зала "Христо Борисов"
Чардафон - Левски СБК 67:58
Момчета до 13 години
Варна, зала "Христо Борисов"
Зограф СБК - Чардафон ОБК 0:0
Мъже
Трявна, зала "Стадион"
Чардафон - Спартак 0:0
Момчета 10
Габрово, зала "Орловец"
Чардафон - Чавдар-Троян 0:0
Момчета 10
Габрово, зала "Орловец"
Чардафон - Локомотив 0:0
Момчета 14
Плевен, зала "Балканстрой"