Момчета до 14 години - Първа дивизия
Домакин |
Гост |
Т. дом. |
Т. гост |
Дата |
Град |
Зала |
Час |
Мач |
Чардафон | Етър 49 | 0 | 0 | 2023-04-14 | Горна Оряховица | Никола Петров | 10:01-14:5 | 3850 |
Чардафон | Раковски | 0 | 0 | 2023-04-14 | Горна Оряховица | Никола Петров | 14:00-16:00 | 3852 |
Раковски | Чардафон | 36 | 66 | 2023-11-05 | Троян | Чавдар | 11:00-12:30 | 3749 |
Чавдар-Троян | Чардафон | 90 | 41 | 2023-11-05 | Троян | Чавдар | 14:00-15:30 | 3751 |
Чардафон | Дунав 2007 | 35 | 72 | 2023-12-09 | Троян | Чавдар | 11:00-12:30 | 3754 |
Спартак | Чардафон | 38 | 49 | 2023-12-09 | Троян | Чавдар | 15:30-17:00 | 3790 |
Локомотив | Чардафон | 31 | 73 | 2023-12-17 | Русе | Дунав | 10:00-11:30 | 3759 |
Чардафон | Етър 49 | 47 | 80 | 2023-12-17 | Русе | Дунав | 14:30-16:00 | 3762 |
Чардафон | Дунав 2007 | 0 | 0 | 2024-03-23 | Севлиево | Дан Колов | 11:45-14:00 | 3847 |
Спартак | Чардафон | 0 | 0 | 2024-03-23 | Севлиево | Дан Колов | 14:00-16:00 | 3848 |
Чардафон | Локомотив | 0 | 0 | 2024-05-12 | Плевен | Балканстрой | 10:30-12:00 | 3859 |
Чардафон | Дунав 2007 | 0 | 0 | 2024-05-12 | Плевен | Балканстрой | 17:00-18:30 | 3863 |
КЛАСИРАНЕ В ШАМПИОНАТА
Отбор |
Мачове |
Поб. |
Равни |
Загуби |
Вкарани |
Допуснати с/у |
Разлика |
Точки |
Чавдар-Троян | 6 | 6 | 0 | 0 | 483 | 250 | 233 | 12 |
Дунав 2007 | 6 | 5 | 0 | 1 | 394 | 211 | 183 | 11 |
Етър 49 | 6 | 3 | 0 | 3 | 300 | 273 | 27 | 9 |
Спартак | 6 | 3 | 0 | 3 | 317 | 349 | -32 | 9 |
Чардафон | 6 | 3 | 0 | 3 | 311 | 347 | -36 | 9 |
Локомотив | 6 | 1 | 0 | 5 | 245 | 387 | -142 | 7 |
Раковски | 6 | 0 | 0 | 6 | 106 | 339 | -233 | 6 |
Шумен - Чардафон 0:0
Момичета 14
Габрово, зала "Орловец"
Черно море Тича - Чардафон 0:0
Момчета до 13 години
Силистра, зала "Дръстър"
Спартак - Чардафон 0:0
Момчета 14
Севлиево, зала "Дан Колов"
Дунав-2007 - Чардафон 0:0
Момчета 12
Плевен, зала "Балканстрой"
Чардафон - Локомотив 0:0
Момчета 12
Плевен, зала "Балканстрой"
Алеко-Свищов - Чардафон 72:103
Мъже
Троян, зала "Чавдар"
Гочита - Чардафон 0:0
Мъже
Велико Търново, зала "Ивайло"
Чардафон - Локомотив 0:0
Мъже
Велико Търново, зала "Чавдар"
Чардафон - Алеко-Свищов 75:81
Мъже
Велико Търново, зала "Ивайло"
Чардафон - Дрийм-тийм 0:0
Мъже
Велико Търново, зала "Ивайло"